• Ceturtdiena, 2019. gada 21. marts
  • Vārda diena: Una, Unigunde, Dzelme, Benedikts, Benedikta
  • Rīgā +6.9°C, DR vējš 4.5m/s, 764mm Hg, 83%
LSM Bērnistaba

Latvijas delegācijas Eirovīzijā dienasgrāmata Nr.6.

Eirovīzija

Eirovīzijas dziesmu konkurss ir konkurss, un tas nozīmē, ka vienmēr pastāv iespēja tikt no pusfināla uz lielo finālu un arī tajā pašā laikā ir iespēja neizkļūt no pusfināla. Latvijas pārstāvjiem «Triānas parks» šoreiz nepaveicās.

Kādi tam ir iemesli? Katram noteikti būs savi spriedumi, bet tas, ko var novērot Eirovīzijā ir fakts, ka vienas noteiktas loģikas vai «receptes», kas un kā ir jādara, lai tiktu finālā vai pat uzvarētu - nav. Kā «Triānas parka» soliste Agnese Rakovska pēc pusfināla izteicās: «To, kā ir piedalīties Eirovīzijā un kas tas vispār tāds ir, var saprast tikai tad, kad esi patiešām bijis konkursā – un tas ir pilnīgi savādāk, nekā man tas likās pirms tam.»

Ir skaidrs, ka «Triānas parks» savu darbu izdarīja godam, grupa saņēma neviltotu izbrīnu par neiekļūšanu finālā gan no citiem konkursa dalībniekiem, gan konkursa organizētājiem.

«Triānas parks» joprojām ir Kijevā, un, neskatoties uz to, ka grupa nebūs finālā, starptautisko mediju uzmanība un vēlme grupu intervēt nav rimusies, kas apliecina, ka grupas priekšnesums un Latvijas uzstāšanos novērtē arī ārpus konkursa ietvariem. Vakar un šodien sniegtās un paredzētās intervijas ir tādiem medijiem kā Ukrainas TV, BBC Worldwide un fotosesija Amerikas «The Bloomberg BusinessWeek».

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Eirovīzijas formula

Eirovīzija

Eirovīzijas formula

Eirovīzija

Laura Rizzotto bauda atpūtas dienu Cascais

Eirovīzija

Laura Rizzotto sniedz interviju un dzied... tuktukā!

Eirovīzija