• Otrdiena, 2021. gada 22. jūnijs
  • Vārda diena: Ludmila, Laimdots, Laimiņš
  • Rīgā skaidrs, +23 °C, A/DA vējš, 2m/s
LSM Bērnistaba

Saknes debesīs. Kas mudina cilvēkus iesaistīties līdzcilvēku dzīvē?

Saknes debesīs

Mums līdzās netrūkst stipru ģimeņu, kur paaudžu paaudzēs dzimst daudz bērnu, kur vecvecāki palīdz auklēt mazbērnus, kur svētkos galds par mazu, lai pie tā apsēstos visa saime. Tomēr mūsu sabiedrībā ir arī nepilnas ģimenes un arī daudz vientuļu cilvēku, par kuriem mēs neko daudz nezinām, jo viņi dzīvo savu dzīvi klusi un bieži vien palīdzību apkārtējiem nelūdz, pat, ja tā būtu vajadzīga, jo nav tādas pieredzes, ka var dzīvot arī citādi.

12. maija raidījumā saruna ar mākslas terapeiti Zani Veitneri un ārsti ginekoloģi Aigu Rotebergu  par tām situācijām, kurās  sveši cilvēki kļūst teju par ģimenes locekļiem, sniedzot atbalstu, iedvesmojot un ļaujot noticēt sev. Kas mudina cilvēkus iesaistīties līdzcilvēku dzīvē?

Video stāsts par  Edvīnu Paškovski, kurš lielāko sava mūža daļu ir pavadījis pansionātā „Cīrulīši” Cēsīs. 40 gadus Edvīns nebija bijis ārpus pansionāta teritorijas. Nu jau labu laiku Edvīnam ir draugi, kuri viņu regulāri apciemo un ar ratiņkrēslu izved pastaigās. Šajās ciemošanās reizēs viņiem ir kopīgi rituāli, kas padara krāsaināku Edvīna ikdienu pansionātā.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Saknes debesīs. Raidījuma retrospekcija

Saknes debesīs

Saknes debesīs. Vairāmies sevī atklāt Jūdu

Saknes debesīs
Anotācija

«Saknes debesīs». Raidījuma retrospekcija

Saknes debesīs