• Svētdiena, 2020. gada 5. jūlijs
  • Vārda diena: Edīte, Esmeralda, Andžejs, Andžs
  • Rīgā +13.6°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

12. maija «Saknes debesīs»

Saknes debesīs

Mums līdzās netrūkst stipru ģimeņu, kur paaudžu paaudzēs dzimst daudz bērnu, kur vecvecāki palīdz auklēt mazbērnus, kur svētkos galds par mazu, lai pie tā apsēstos visa saime. Tomēr mūsu sabiedrībā ir arī nepilnas ģimenes un arī daudz vientuļu cilvēku, par kuriem mēs neko daudz nezinām, jo viņi dzīvo savu dzīvi klusi un bieži vien palīdzību apkārtējiem nelūdz, pat, ja tā būtu vajadzīga, jo nav tādas pieredzes, ka var dzīvot arī citādi.

12. maija raidījumā saruna ar mākslas terapeiti Zanei Veitneri un ārsti ginekoloģi Aigu Rotebergu  par tām situācijām, kurās  sveši cilvēki kļūst teju par ģimenes locekļiem, sniedzot atbalstu, iedvesmojot un ļaujot noticēt sev. Kas mudina cilvēkus iesaistīties līdzcilvēku dzīvē?

Video stāsts par  Edvīnu Paškovski, kurš lielāko sava mūža daļu ir pavadījis pansionātā „Cīrulīši” Cēsīs. 40 gadus Edvīns nebija bijis ārpus pansionāta teritorijas. Nu jau labu laiku Edvīnam ir draugi, kuri viņu regulāri apciemo un ar ratiņkrēslu izved pastaigās. Šajās ciemošanās reizēs viņiem ir kopīgi rituāli, kas padara krāsaināku Edvīna ikdienu pansionātā.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Saknes debesīs (ar subtitriem)

Saknes debesīs

Saknes debesīs (ar subtitriem)

Saknes debesīs

Saknes debesīs (ar subtitriem)

Saknes debesīs