• Trešdiena, 2020. gada 22. janvāris
  • Vārda diena: Austris
  • Rīgā +3.0°C, ZR vējš 4m/s, 762mm Hg, 76%
LSM Bērnistaba

Jaunā katoļu palīgbīskapa A.Kravaļa konsekrācijas dievkalpojums Doma baznīcā

Dievkalpojums

4. maijā Rīgas Domā notika dievkalpojums, kura laikā par Rīgas arhidiecēzes palīgbīskapu tika konsekrēts priesteris Andris Kravalis. Dievkalpojumā piedalījās bīskapi, priesteri, A. Kravaļa ģimenes locekļi, ticīgie, kā arī dažādu konfesiju un arī valdības pārstāvji. Pēc svinīgās Svētās Mises jauniesvētītais palīgbīskaps pateicās saviem tuviniekiem, Dzīvības Mātes institūtam, kurā guvis formāciju un kura loceklis viņš ir, kā arī visiem citiem klātesošajiem par klātbūtni tik svarīgajā brīdī.

Bīskapa kā Jēzus Kristus priestera misija ir būt par strādnieku pasaules vēstures pļaujā. Viņa uzdevums ir dziedināt, atvērt pasauli Dieva vadībai, lai Dieva griba notiktu virs zemes, kā tas ir debesīs.

A. Kravalis sacīja, ka šajā brīdī jūtoties kā lielā ģimenē, īpaši arī tādēļ, ka dievkalpojumā piedalījās citu kristīgo konfesiju pārstāvji un vadītāji, kas „palīdz atklāt man Dieva ģimeni arī ārpus manas konfesijas, savas tradīcijas. Tāpat jaunais bīskaps pateicās Reimas diecēzes arhibīskapam, kas iesvētīja viņu par diakonu, tagadējam kardinālam Jānim Pujatam, kas viņu iesvētīja par priesteri, kā arī Rīgas arhibīskapam metropolītam Zbigņevam Stankevičam „par viņa izrādīto uzticību, cieņu un iespēju būt viņam blakus un kalpot Dievam, arī mācoties no viņa parauga”.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

Dievkalpojums no Rīgas Vecās Sv. Ģertrūdes baznīcas

Dievkalpojums

Dievkalpojums

Dievkalpojums
Anotācija

Dievkalpojums no Āgenskalna baptistu draudzes

Dievkalpojums