Latvijas handbola virslīga. "Ogre" - "Latgols"

Ogres un «Latgols» komandu bronzas duelī pēc trim mačiem rezultāts bija 2-1 latgaliešu labā. Tāpēc viņu izredzes pabeigt sēriju jau šodien likās visnotaļ reālas. Spēles sākums izvērtās mazrezultatīvs. Lai arī pārsvarā vadībā bija «Latgols» handbolisti, puslaika beigās ogrēnieši panāca izlīdzinājumu 11-11. Otro puslaiku krietni labāk sāka ludzānieši, kuri ātri ieguva četru vārtu pārsvaru. Ogrēnieši pieprasīja minūtes pārtraukumu. Tas līdzēja daļēji un apmēram 10 minūtes pirms spēles beigām mājinieki samazināja atpalicību līdz  mīnus 2. Viesiem kritiskajā brīdī pāris svarīgus vārtus guva Jānis Pavlovičs, plus «Latgols» vārtos brīnumus rādīja Elvijs Kušners un kļuva skaidrs, ka uzvaru latgaliešiem ogrēnieši neatņems. Beigu rezultāts 27-24, bet sērijas 3-1 «Latgols» labā un bronzas medaļas bija rokās.

Intervija - Elvijs Kušners, «SK Latgols» vārtsargs

Atzīmēsim, ka Ludzas komanda bronzas medaļas izcīnīja jau trešo gadu pēc kārtas. Tātad – tradīcija.