• Trešdiena, 2020. gada 27. maijs
  • Vārda diena: Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris
  • Rīgā 0.0°C, - vējš 0m/s, 772mm Hg, 0%
LSM Bērnistaba

Kaspars Ozoliņš saņem ielūgumu uz pozitīvo emociju šovu «LAI TOP!»

LAI TOP!

„Gudrinieks” Kaspars Ozoliņš ar Dziesmu un deju svētkiem ir uz „Tu”  — 15 gadus dejojot „Zelta sietiņā”, viņš nav izlaidis nevienus no svētkiem, un ļoti labi zina, kādas emocijas valda dalībnieku vidū, tādēļ ļoti priecājas atgriezties svētkos  — šoreiz kā TV tiešraižu un dienasgrāmatu moderators. Kaspars priecājas par iespēju redzēt daudz iepriekš neredzēta un būt daudz dažādās svētku norises vietās.

Taču ne par TV tiešraižu vadīšanu stāsts — Kaspars pēc individuālām nodarbībām, apgūstot mūsdienu deju soļus, ieradās uz pirmo treniņu kopā ar Veizāna deju skolu un Snickers. Viņa satraukums par iejušanos kolektīvā ātri pārgājis, jo meitenes esot ārkārtīgi atsaucīgas, un Kaspars nav manījis nevienu greizu skatu vai dzirdējis smieklus par kādu neizdošanos.

Deju studijai šie būs pirmie Dziesmu un deju svētki, jo Mūsdienu deju pirmoreiz ir iekļauta svētku programmā. Gatavošanās notiekot dienu un nakti. Viņi sapņo par savu lielkoncertu uz lielas skatuves, ar labu tehnisko aprīkojumu un daudz dažādu stilu dejām.

Kaspars no raidījuma gaida uzstāšanās adrenalīnu, savukārt no sevis — labāko sniegumu, uz kādu viņš ir spējīgs. Viņu priekšnesums atšķaidīšot kopējo programmu, jo ir gana atšķirīgs, tāpēc viņš cer arī uz skatītāju reakciju. Lai top!

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Lai top!

LAI TOP!

Lai top!

LAI TOP!

Raidījuma viesi: «Dārdi» 1

LAI TOP!