• Otrdiena, 2017. gada 19. decembris
  • Vārda diena: Sarmis, Lelde
  • Rīgā +0.9°C, D vējš 1.3m/s, 768mm Hg, 88%

TV spēle VIP

V.I.P.

Šoreiz «Veiksme. Intuīcija. Prāts» pusfinālā ar sirdi un dvēseli piedalīsies dalībnieki no Kurzemes un Latgales novadiem - mūziķi, solisti un instrumentālisti. Vienu komandu spēlē vedīs kapteinis grupas ‘’Roja’’ solists Jānis Kalniņš, bet Latgales komandas kapteinis būs ‘’Balto lāču” solists Andris Baltacis. Spēles vadītājs Uģis Joksts iekļausies spēles radoši mundrajā noskaņojumā.

Iepazīsimies ar komandām:

Kurzeme

Jānis Kalniņš, komandas kapteinis. Grupas «Roja» solists, dziesmu autors, apguvis trompetes spēli,  ir sadarbojies ar bērnu ansambli  «Dzeguzīte» ,interesējas par auto lietām, patīk  aktīva atpūta – skrien, peld, brauc ar velosipēdu.

Māris Blāze, ventspilnieks, koledžā  apguvis kuģa vadīšanas arodu, bet sirdī brīvmākslinieks,  ir  grupas «Jūrkant» dalībnieks.  Māris nu ir nokāpis krastā, lai muzicētu.

Artis Šimpermanis  ir  Kuldīgas patriots. Grupas  «Rumbas kvartets» solists un akordeonists. Grupa pastāv tikai trīs gadus, bet iemantojusi popularitāti, nominēta mūzikas ierakstu gada balvai «Zelta mikrofons». Artis ir kaislīgs makšķernieks.

Latgale

Andris Baltacis, komandas kapteinis, saukts arī par Balto Lāci un, protams, muzicē grupā «Baltie lāči».  Latviešu mūzikas pasaulē parādījās Trešās Atmodas laikā kopā  ar folkloras grupu/kopu ‘Dunduri”.

Andris Eriņš – svētku režisors ar Latvijas Kultūras akadēmijas diplomu, dzīvo un strādā Dricānu pagastā.  Muzicējis  dziedošo ģimeņu kustībā «Spiets», tagad Dricānu lielsaimnieks un Latgales patriots, kurš meklē un pēta Latvijas dabas retumus.

Artūrs Uškāns ir piedalījies dažādos  muzikālos projektos bet sirdī un pārliecībā vienmēr  ir viens no «Laimas Muzykantiem». Pārzina Latgales kultūru, saista novada mūzikas vēsture. 

Komentāri (1)

Gita Morris Vāgenheima
Spēle bija spraiga un saistoša, tomēr, uz savu absolūto dzirdi 100% paļaujoties, atļaušos aizrādīt, ka kurzemnieku kapteinis uz jautājumu par filmu Rīgas Sargi - kurā gadā risinājās tajā atveidotie notikumi - atbildēja "tūkstotsdeviņpadsmitajā" nevis, kā būtu bijis pareizi: "tūkstoš deviņi simti deviņpadsmitajā." Diemžēl nomisējās par deviņsimt gadiem. Un jautājumā par Gulbenē dzimušajām slavenībām iejaucās publika ar aplausiem, pasakot kurzemniekiem priekšā pareizo atbildi. Tātad, šajā pusfinālā patiesībā uzvarēja latgalieši.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

V.I.P.

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 25. decembris

V.I.P.

V.I.P. 11. decembris. Fināls!

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 18. decembris

V.I.P.

V.I.P. 2

V.I.P.