• Rīgā mākoņains, +20 °C, D/DA vējš, 3m/s
LSM Bērnistaba

Latvijas kausa izcīņa handbolā

«Celtnieks Rīga» – ASK/LSPA

Otrajā pārī, kur sacentās «Celtnieks Rīga» un ASK/LSPA bija skaidrs, ka favorītu būs «Celtnieka» handbolisti. Tomēr pirmajās minūtēs notikumi izvērtās citādi – sākuši ar ātru spēles tempu, vadībā izvirzījās ASK/LSPA spēlētāji. Taču, kā izrādījās pulvera viņiem pietika tikai 10 minūtēm. Sekoja «Celtnieka» gūti 7 vārti pēc kārtas, un turpinājumā viss ritēja pēc viņu scenārija. Otrā puslaika sākumā ieguvuši lielāko pārsvaru 28-12, «Celtnieka» handbolisti samazināja apgriezienus. Tas ļāva otrajā puslaikā ASK gūt pat par vieniem vārtiem vairāk nekā favorīti. Taču spēles likteni tas nemainīja – pārliecinoša «Celtnieks Rīga» uzvara ar 37-24.

Intervija - Raitis Puriņš , «Celtnieks Rīga» vārtsargs

Līdz ar to kausa izcīņas fināls būs ilgi gaidītais «Tenax Dobele» un «Celtnieks Rīga»  duelis.

«Salaspils SS» – LSPA

Savukārt dāmu pirmajā pusfinālā laukumā tikās LSPA un Salaspils SS komandas. Spēles sākumā ļoti strauji vadībā izvirzījās salaspilietes - 4-0 un 9-3. Tomēr pamazām studentes iespēlējās, un, atpūtā ejot, rezultāts bija vairs 13-9 Salaspils labā. Otrajā puslaikā studentes lielā mērā ar savas līderes Kristīnes Daņiļenko pūlēm pamazām pretinieces iedzina. Tad, ka palika vairs tikai mīnuss viens, Daņiļenko guva traumu un spēli neturpināja. To izmantoja Salaspils handbolistes un spēja mača galotni nosvērt savā labā ar uzvaru 23-19.

Intervija - Renāte Salmane, «Salaspils SS» handboliste

Finālā Salaspils komandai pretī stāsies Stopiņu handbolistes, kuras otrajā pusfinālā ar 35-31 uzvarēja Jēkabpils vienību.