12. jūnijs, pirmdiena

19. sērija

Franks bildina Betiju. Viņa vilcinās atbildēt un aizvaino Franku. Dakterim Šternam pienācis laiks atvadīties no draugiem un kolēģiem Karla klīnikā. Pūlas kundze uzņemas atbildību par Miju, lai meitene varētu turpināt mācības arī pēc dzemdībām, bet tad liktenis ievieš korekcijas Mijas plānos. Olivers gandrīz izraisa negadījumu ar ātrās palīdzības mašīnu, viņš spiests glābt divus cietušos vienlaikus. Dakteris Kopmanis arvien tur ļaunu prātu uz Nadiru un apgrūtina viņas ikdienu klīnikā. Lai pārbaudītu iekaisušu dzimumzīmi, klīnikā ierodas Nadiras Abasas sena draudzene Vera Hartviga. Sievietes uzvedība ir tik uzkrītoša, ka Nadira nolemj izmeklēt savu draudzeni rūpīgāk.

13. jūnijs, otrdiena

20. sērija

Daktera Toma Kopmaņa brālis Mirko atkal iekūlies nepatikšanās. Viņš ierodas slimnīcā pie Toma un izsaka neparastu lūgumu. Mija izliekas, ka viegli pārcietusi spontāno abortu. Visi raizējas par viņas emocionālo stāvokli. Karla klīnikā ieved jaunu puisi Torbenu ar smagu plaušu karsoni. Izrādās, ka Mija un Torbens dzīvojuši vienā bērnunamā. Zēna stāvoklis strauji pasliktinās. Torbena māsa Melisa ierodas apraudzīt brāli, bet daktere Abasa atklāj meitenei tos pašus simptomus. Ar sūdzībām par vēdersāpēm klīnikā ierodas turīgais Šmica kungs. Daktere fon Arnštete ātri nosaka diagnozi – visās vīrieša kaitēs vainojama viņa enerģiskā sieva Žaklīna.

14. jūnijs, trešdiena

21. sērija

Dakteris Kopmanis saprot, ka nopietni apdraudēs savu karjeru, ja izpildīs Mirko lūgumu, bet tad Mirko ierodas klīnikā ar šautu ievainojumu. Rike izbauda mīlas laimi ar Oliveru, tomēr viņas prieku aptumšo gaidāmais šķiršanās tiesas process no bijušā vīra Aksela. Olivers piedāvā Rikei savu palīdzību. Pūlas kundze ir sajūsmā par jauno pacientu Tano Elfu. Jaunais vīrietis apgalvo, ka ieradies no nākotnes un vēlas uzlabot cilvēces likteni. Abi uzreiz atrod kopīgu valodu. Helēna fon Arnštete ir cieši pārliecināta, ka Tano māc nopietnas psihiskas problēmas, un apņemas tās atrast. Marsels Gelders ir nonācis slimnīcā ar infarktu. Lai arī draudzene gādīgi rūpējas par vīrieti, viņš izturas pārspīlēti greizsirdīgi. Notikumi slimnīcā liek viņam izvērtēt savu rīcību.

15. jūnijs, ceturtdiena

22. sērija

Karla klīnikā daktera Šterna vietā ierodas jauns ārsts asistents Pauls Ekarts un jau pirmajā darba dienā nonāk konfliktā ar Tomu Kopmani. Kopmanis atkal izceļas ar ļoti nekoleģiālu rīcību. Karla klīnikā ierodas Betijas skolas draudzene Katija Branda, kura vēlas doties uz Āfriku, lai realizētu sen lolotu sapni – rūpēties par ziloņu mazuļiem. Katijai izdodas pierunāt Betiju doties viņai līdzi atvaļinājumā uz Namībiju. Pūlas kundze ar satraukumu gaida apsveikumus no kolēģiem. Pienākusi viņas darba jubilejas gadadiena. Lūkass apsola Pūlai īpašu pārsteigumu. Rike paziņo Betijai, ka spēj iedomāties sevi dibinām ģimeni ar Oliveru un vēlas bērnu. Betija izsaka šaubas, ka Olivers vēlas to pašu.

16. jūnijs, piektdiena

23. sērija

Izbraukumā ar ātro palīdzību Olivers piedzīvo uzbrukumu un tiek nopietni savainots. Rike raizējas par Olivera veselību un gādīgi viņu aprūpē, līdz īpašās kaites dēļ Olivers viņai paziņo, ka bērni viņa dzīves plānos vairs neietilpst. Betija ir atvaļinājumā un par nodaļas atbildīgo atstājusi Lūkasu. Viņš jūtas lepns par jaunajiem pienākumiem, līdz sāk apzināties, ka tomēr netiek ar visu galā. Māsiņa Ava iepazīstas ar jauno dakteri Ekartu un nolemj nodibināt tuvākas attiecības. Toma Kopmaņa dēļ profesora Aleksandera kabinetā savainojas Hēferu klīniku vadošā menedžere Vēdekinde. Sievieti gaida operācija. Vēdekinde atsakās no daktera Kopmaņa pakalpojumiem.