• Svētdiena, 2019. gada 17. februāris
  • Vārda diena: Konstance, Donats
  • Rīgā +4.9°C, DR vējš 3.6m/s, 758mm Hg, 79%
LSM Bērnistaba

Jānis Timma rīko sporta nometni basketbola spēlētājiem

Sporta ziņas

Latvijas basketbolistiem iepriekšējās vasaras vairumā pagājušas piedaloties valstsvienības treniņnometnēs. Šoreiz, kad mainīts nacionālo izlašu kalendārs. Daudziem basketbolistiem tieši jūlijs ir visbrīvākais. Sociāli atbildīgi šo laiku izmantoja Jānis Timma, kurš sadarbībā ar «VEF Rīga» pirmo reizi rīkoja basketbola nometni Latvijas talantīgākajiem spēlētājiem, no dažādiem reģioniem.

Intervija - Jānis Timma, Latvijas basketbola valstsvienības uzbrucējs

Nometnes viens no centrālajiem notikumiem bija zināmu basketbolistu viesošanās. Tikšanās laikā viņi dalījās savā pieredzē un deva padomus jaunajiem censoņiem. Viens no tiem bija Eirolīgas labākais spēka uzbrucējs, Timmas komandas biedrs – Tornike Šengelija.

Intervija - Tornike Šengelija, «Baskonia» uzbrucējs

«Galvenais ticēt sev. Jābūt pārliecinātam, ka tas, ko Tu dari, ļaus sasniegt konkrētu mērķi. Reizē arī jātic, ka tu esi spējīgs sasniegt kāroto. Ja neticēsi pats sev, tad tavā vietā to nedarīs neviens.»

Treniņos spēlētāji Timmas un Latvijā pieredzējušu treneru vadībā apguva specifiskus basketbola elementus, kas svarīgi spēles situācijās.

Intervija - Pēteris Salmiņš, «VEF Rīga» basketbola skolas audzēknis

Sagaidāms, ka Jānis Timma pēc nometnes veltīs laiku ģimenei, bet septembra sākumā palīdzēs Latvijas valstsvienībai Pasaules čempionāta kvalifikācijā.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Slēpošana

Sporta ziņas

Vieglatlētika

Sporta ziņas

Sporta ziņas

Sporta ziņas

Sporta ziņas

Sporta ziņas