• Piektdiena, 2019. gada 22. februāris
  • Vārda diena: Rigonda, Adrians, Ārija, Adriāna, Adrija
  • Rīgā -4.4°C, ZR vējš 0m/s, 782mm Hg, 73%
LSM Bērnistaba

TV PIRMIZRĀDE! Seriāls. «Rivjēra» 1. sērija

Rivjēra

Džordžīna ir veiksmīga mākslas kuratore, kura piedalās pasaules dārgāko mākslas darbu izsolēs. Konstantīns ir multimiljonārs un Džordžīnas vīrs. Abi salaulājušies vien nesen, taču ģimenes laimi izjauc traģēdija. Konstantīns iet bojā uz jahtas sprādziena laikā. Džordžīnas dzīve apvijas ar meliem, noslēpumiem, nodevībām.

Drīz viņai pašai ir jāsargā arī sava dzīvība. Seriāla darbība notiek Franču Rivjērā, atainojot bagātnieku ekskluzīvo dzīvesveidu, dārgus pasākumus un, protams, iekļaujot arī noziegumus un netīru naudu.

Seriāla galvenās lomas atveidotāja Džūlija Stailza pasaules atpazīstamību ieguva ar filmu «10 lietas, kuras es ienīstu tevī», spēlējot tandēmā kopā ar pāragri mūžībā aizgājušo austrāliešu jauno aktieri Hītu Ledžeru. Stailza pati ir ieguvusi vairākas kinoindustrijas balvas. 2011. gadā viņa ieguva nomināciju par labāko otrā plāna lomu televīzijas seriālā «Deksters».

1. sērija

Konstantīns iet bojā uz jahtas sprādziena laikā. Notiek bēres. Ar runu uzstājas arī Konstantīna bijusī sieva Irīna. Uz jahtas izdzīvojusi arī kāda pērkama sieviete. Izrādās, Konstantīna izpriecas iekļāvušas arī sieviešu algošanu pasākumos. Irīnai notiek saruna ar Džordžīnu par Konstantīna pagātni.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

«Rivjēra» 10. (nosl.) sērija

Rivjēra
Anotācija

«Rivjēra» 9. sērija

Rivjēra
Anotācija

«Rivjēra» 8. sērija

Rivjēra
Anotācija

«Rivjēra» 7. sērija

Rivjēra
Anotācija

«Rivjēra» 6. sērija

Rivjēra