• Svētdiena, 2021. gada 25. jūlijs
  • Vārda diena: Jēkabs, Žaklīna
  • Rīgā skaidrs, +24 °C, Z vējš, 4m/s
LSM Bērnistaba

«Mērdoka noslēpumi 3». Detektīvseriāls. 7. - 10. sērija

Mērdoka noslēpumi

Pirmdiena, 12. jūlijs

7. sērija

Ceļojošajā cirkā tīģeris saplosa savu dresētāju. Lai gan viss liecina par nelaimes gadījumu, visa trupa steigšus aizbēg, tāpēc Mērdoks liek viņus aizturēt. Kad daktere Ogdena veic sekciju tīģerim un secina, ka viņš nav ēdis vairākas dienas, Mērdokam rodas aizdomas, ka šī traģēdija bija sarīkota speciāli.

Otrdiena, 13. jūlijs

8. sērija

Toronto ierodas Herberts Velss kopā ar Džūlijas māsu Rūbiju, lai teiktu runu Džeimsa Pendrika rīkotajā eigēnikas biedrības pasākumā, uz kuru Selija ielūgusi arī Mērdoku. Taču tā laikā tiek atrasta cilvēka ķermeņa daļa. Turklāt pilsētā pēkšņi sākuši pazust šķirnes suņi. Krebtrijs ir pārliecināts, ka uzdarbojas suņu zagļi.

Trešdiena, 14. jūlijs

9. sērija

Fabrikas nojaukšanas laikā tiek atrasti divi mumificējušies līķi. Lai gan sākumā viss liecina, ka tie tur tikuši aprakti vismaz pirms pieciem gadiem, vēlāk atklājas, ka līķi tur atradušies daudz ilgāk. Toronto ierodas Krebtrija māsīca Penija, lai mācītos sekretāru kursos. Taču Džordžs atklāj, ka patiesībā viņai ir pavisam citi nolūki.

Ceturtdiena, 15. jūlijs

10. sērija

Čonsiju Bītonu atrod izkritušu pa dzimtas mājas logu. Viņa brāļi domā, ka tā bija pašnāvība. Savukārt kalpotāji uzskata, ka viņu «nogalināja» nams, jo tas esot nolādēts, turklāt tajā spokojoties Čonsija mirušais pusbrālis Timotijs. Mērdokam rodas aizdomas, ka, izmantojot cilvēku māņticību, tiek slēpts īsts noziegums.

12+

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Mērdoka noslēpumi 3. Detektīvseriāls. 13. sērija

Mērdoka noslēpumi

Mērdoka noslēpumi 3. Detektīvseriāls. 12. sērija

Mērdoka noslēpumi

Mērdoka noslēpumi 3. Detektīvseriāls. 11. sērija

Mērdoka noslēpumi
Anotācija

«Mērdoka noslēpumi 3». Detektīvseriāls. 11. - 13. (nosl.) sērija

Mērdoka noslēpumi
Anotācija

«Mērdoka noslēpumi ». Detektīvseriāls. 3. - 7. sērija

Mērdoka noslēpumi