• Otrdiena, 2019. gada 10. decembris
  • Vārda diena: Judīte, Guna
  • Rīgā +0.2°C, ZR vējš 0m/s, 762mm Hg, 81%
LSM Bērnistaba

«Atmaksa 2» 6. - 10. sērija

Atmaksa

Pirmdiena, 12. augusts

6. sērija

Vera atgriežas fazendā kopā ar policijas inspektoru, lai atgūtu savu dēlu, bet viņa tur vairs nav. Pēc atgriešanās Lisabonā Bia un Žoržs paziņo Monikai, ka zina, kurš varētu nomainīt viņu bankas prezidenta amatā. Viņu nodoms ir atklāt Monikai, ka Antoniu ir dzīvs. Tikmēr Antoniu, kuram inspektors Lūsiu ir aizliedzis atstāt māju, nespēj noturēties pretī kārdinājumam un apciemo Inesi.

Otrdiena, 13. augusts

7. sērija

Klaudija atklāj savai mātei Žesikai savas aizdomas par to, ka Adža ir ielaidies attiecībās ar Katiju. Žuzē, kas ir uzaicināts uz vakariņām Amandas mājā, pat nenojauš, ka simpātiskā meitene Katarīna un viņa dēls Dāvids ir viena un tā pati persona. Migels uzzina, kurš ir nogalinājis viņa mīļoto kucīti Fēniksu.

Trešdiena, 14. augusts

8. sērija

Žesika pati ar savām acīm pārliecinās, ka Adžam ir romāniņš ar Katiju, un uz līdzenas vietas atlaiž Katiju no darba klubā. Bia mēģina izskaidrot Inesei situāciju ar Antoniu, un viņai patiesi izdodas panākt, ka Inese kļūst pielaidīgāka. Paula nolemj piepalīdzēt savam vīram un ielūkojas Žuakina bankas kontos. Tas, ko viņa atklāj, šokē gan viņu, gan Lūsiu.

Ceturtdiena, 15. augusts

9. sērija

Žoržs nolemj atklāt patiesību inspektoram Lūsiu par Enrikes aizvešanu, tomēr nesaņem pretī gaidīto izpratni. Vera tikmēr iedarbina visas sviras, lai atgūtu savu dēlu, lūdzot Žuakina un Migela palīdzību. Tomāšs uzzina, ka Katarīna dzīvo pie Amandas, un dodas uz turieni, lai noskaidrotu attiecības. Par spīti atklātajai sarunai, Katarīna nesaņem drosmi, lai izstāstītu patiesību par sevi.

Piektdiena, 16. augusts

10. sērija

Uzzinājis, ka Žuakinam ir nelegāli ienākumi, Lūsiu to nolemj izmantot pret viņu un pieprasa, lai viņš nevirza tālāk Veras sūdzību par bērna nolaupīšanu. Migels mēģina salīgt mieru ar Biu, taču viņa ir pilnībā vīlusies savā tēvā. Nenemai fazendā kļūst slikti, un nu visi pēkšņi uzzina, ka viņa ir smagi slima.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!