• Otrdiena, 2019. gada 10. decembris
  • Vārda diena: Judīte, Guna
  • Rīgā +0.9°C, ZR vējš 0.4m/s, 762mm Hg, 82%
LSM Bērnistaba

«Mīlas viesulis» 949. - 953. sērija

Mīlas viesulis

Pirmdiena, 12. augusts

949. sērija

Tobiass uzsāk darbu «Firstenhofā», bet priekšnieku dažādo rīkojumu dēļ iekuļas nepatikšanās. Tobiasa attieksme pret notikušo raisa Borisā romantiskas jūtas. Kristofs un Džesika pin intrigas, lai ieriebtu Viktoram. Ksenija atrod Mihaela noklīdušo govi Bertu un iegūst Mihaela labvēlību. Romija gatavojas eksāmenam pavāru skolā un atsakās no Paula palīdzības.

Otrdiena, 13. augusts

950. sērija

Valentīna gatavojas dzimšanas dienas svinībām un uzaicina Fabiānu par dīdžeju. Svinības draud izjukt, kad Valentīna uzzina patiesību par savu slimību. Kristofs piedāvā Alīsijai pēc vesterna turnīra doties garākā ceļojumā, viņa piekrīt. Pauls un Tobiass nolemj piedalīties krosā, bet tad negaidīts piedāvājums no Berlīnes izjauc Paula plānus. Ksenija sarunā Natašai divu dienu fotosesiju Minhenē, lai nakti varētu aizvadīt ar Mihaelu.

Trešdiena, 14. augusts

951. sērija

Nataša nenojauš, ka Ksenija vēlas pavedināt viņas vīru, bet nejauša telefona saruna izjauc Ksenijas plānus. Viktors sastrīdas ar Alīsiju un paziņo, ka pats jās ar Taifūnu turnīrā. Magdai iepatīkas Tobiass, viņa uzsāk flirtu ar puisi. Valentīna atceļ dzimšanas dienas ballīti un paziņo Fabiānam, ka viņai viss ir vienalga. Fabiāns dusmās apvaino viesi, Kristofs viņu atlaiž no darba viesnīcā. 

Ceturtdiena, 15. augusts

952. sērija

Nataša nolemj, ka Mihaels viņu krāpj ar Kseniju. Kad Nataša slepus seko Mihaelam, viņa nonāk nepatīkamā situācijā. Nejauša pārpratuma dēļ Romija iekļūst interneta forumā kā dziedātāja, kas lieto narkotikas. Valentīna dodas uz slimnīcu un uzsāk cīņu pret leikēmiju. Ksenija liek Kristofam atjaunot Fabiānu darbā.

Pietdiena, 16. augusts

953. sērija

Kristofs priecājas par gaidāmo ceļojumu ar Alīsiju. Džesikai izdodas izraisīt Viktorā līdzjūtību un pievērst sev uzmanību. Pēc interneta publikācijas Romija jūtas apjukusi. Hildegarde viņai iesaka ieviest kārtību savā dzīvē. Lai varētu izsekot Mihaela gaitas, Nataša uzdāvina viņam fitnesa pulksteni.  

Komentāri (1)

Zane Mangūze
Trešdienas un ceturtdienas anotācijas ir pilnīgi vienādas!

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!