Latvijas futbola Virslīga. FK "Spartaks" - FK "Valmiera"

Spēles sākums minimāls teritoriāls pārsvars piederēja Jūrmalas «Spartak». Tomēr mājinieku aizsardzība izlaida vairākus Valmieras pretuzbrukumus. Devītajā minūtē pēc stūra sitiena izspēles pirmais bumbu izcīnīja Tolu Arokodare, kurš viegli raidīja bumbu vārtos. Nākamajās piecās minūtēs Jūrmala prata spēli vērst sev par labu. Iesākumā Nemaņa Belakovičs izpildīja precīzu brīvsitienu, bet mirkli vēlāk Spartaks pretuzbrukumu sekmīgi pabeidza Ariagners Smits. Valmieriešiem gan piederēja pēdējais vārds puslaika izskaņā, kad bumbu vārtu apakšējā stūrī raidīja Tolu - rezultātu – 2:2. Otrajā puslaikā komandās demonstrēja nepiekāpīgu spēli. Uzvarētāju noteica «Spartaka» vārtsarga Dāvja Oša kļūda pēc kuras Daniils Skopenko panāca beigu rezultātu 3:2 Valmieras labā.

Intervija - Ēriks Punculs, FK «Valmiera» pussargs

Uzvara ļāva Valmierai nostiprināties turnīra tabulas trešajā pozīcijā. Piecus punktus priekšā Jūrmalai, kurai ir viena spēle rezervē.