Latvijas hokeja virslīga. HK "Zemgale/LLU" 4:3 HK "Olimp"

Spēli aktīvāk sāka pieredzējušais «Olimp». Debitantu sastāvā ir 11 hokejisti, kuriem ir vismaz 31 gads. Tostarp 56 gadus vecais komandas vadītājs Nikolajs Sirotkins. Pirmajā periodā daudz darba Jelgavas vārtsargam Rihardam Cimermanim, kurš vairākkārtīgi glāba komandu, īpaši atrodoties mazākumā 3:5. Vienā no spēles epizodēm Georgija Pujaca spēka paņēmiens no spēles izslēdza Vladislavu Adeļsonu. Otrajā trešdaļā komandām izdevās atklāt rezultātu. Iesākumā Sebastians Janda izvirzīja Zemgali vadībā, bet mirkli vēlāk Nikolajs Jeļisejevs panāca izlīdzinājumu – 1:1. Rezultatīva izrādījās trešais periods. Aleksandrs Novikovs atkārtoti izvirzīja vadībā Jelgavu, bet pēc trīs minūtēm Pujacs atjaunoja līdzsvaru – 2:2. Turklāt četras minūtes līdz pamatlaika beigām Reinis Lejnieks guva «Olimp» trešos vārtus. Brīnumainu atspēlēšanos – 35 sekundes līdz perioda beigām veica Jelgava. Juliāns Misjus izglāba jelgavniekus no zaudējuma. Pagarinājumā uz brīdi šķita, ka «Olimp» izcīnīja panākumu, bet pēc video atkārtojuma noskatīšanās, secināja, ka Aleksejs Širokovs vārtus guva ar kāju. Uzvarētāju nācās noskaidrot pēcspēles metienos, kurā ar 2:1 labāki bija mājinieki, izšķirošos vārtus guva Novikovs. Savukārt Rihards Cimermanis tika galā ar 32 pretinieku metieniem.

Intervija - Rihards Cimermanis, «Zemgale/LLU» vārtsargs

Uzvara pēcspēles metienos jelgavniekiem ar diviem punktiem ļauj sezonu iesāk trešajā vietā.