Latvijas futbola Virslīga. FK "Spartaks" - BFC "Daugavpils"

Latvijas futbola virslīgā FK "Ventspils" 0:2 "Riga FC", FK "Liepāja" pret Jelgavu 3:1, bet par FK "Spartaks" cīņu pret BFC "Daugavpils" stāsta Normunds Melderis.

Spēle Slokas stadionā sākās mazliet negaidīti. Lai arī vārtu gūšanas epizožu bija maz, tās visas beidzās rezultatīvi. Jau 8.minūtē serbs Nemanja Belakovičs ar lielisku sitienu vadībā izvirzīja mājiniekus. Taču jau pēc trim minūtēm ar līdzīgu prettriecienu arī rezultatīvi atbildēja daugavpilietis Marko Regža. Puslaika vidū viesi nopelnīja tiesības uz 11 metru soda sitienu, ko realizēja jau minētais Regža. Atkal pēc īsa brīža Nikaragvas futbolists Ariagners Smits atkal panāca izlīdzinājumu 2-2. Līdz pārtraukumam vairāk uzbruku jūrmalnieki, bet rezultāts nemainījās. Otrā puslaika sākumā daugavpilieši vēlreiz ieguva iespēju sist 11 metru soda sitienu, ko atkal izmantoja Regža, gūstot savus trešos vārtus spēles. Turpinājumā pārsvarā bumbu kontrolēja «Spartaka» futbolisti, bet rezultāts nemainījās. Un tika sešas minūtes pirms cīņas beigām nigērietis Lakijs Opara beidzot līdzsvaru atjaunoja. Spēle tā arī noslēdzās ar kaujiniecisku neizšķirtu 3-3.

Intervija - Marko Regža, BFC «Daugavpils» uzbrucējs

Pēc šī neizšķirta «Spartaka» futbolisti tabulā pakāpās uz trešo vietu, bet daugavpilieši saglabā septīto pozīciju.