Eiropas čempionāts volejbolā. Astotdaļfināls. Latvija - Itālija

Mūsu volejbola izlasei Eiropas čempionāts beidzies astotdaļfinālā. Neko īsti nespējām likt pretī titulētajai Itālijai. Sākums ļoti līdzīgs. Itālija, kura uzvarējusi visos čempionāta mačos, sāka saraustīti. Savukārt seta vidū mums atkal pievīla serves uzņemšana un nelielās, bet izšķirošās kļūdas. Itālijai padevās izrāviens 8-1 un mūsu komanda vairs nespēja situāciju glābt zaudējums setā 14-25. Otro setu Itāļi iesāka pārliecinošāk. Organizēta spēle aizsardzībā neļāva mums gūt punktus, kas Itālijai deva pārliecinošu uzvaru 25 pret 13. Trešo setu iesākām ar labu enerģiju. Labas epizodes blokā un uzbrukumā, bet pie 6-7 itālija panāca lūzumu un droši uzvarēja setu 25-16. Ar septiņiem punktiem rezultatīvākais bija Kristaps Šmits, bet pa četriem sakrāja gados jaunie Gustavs Freimanis un Kristers Dardzāns. Latvijai turnīrs beidzies, tajā tika izcīnīta viena uzvara. Pieveikti Igauņi un čempionāts noslēgsies pozīcijā no 9. līdz 16.vietai.