Pirmdiena, 12. septembris

9. sērija

Grūberu saimniecībā valda drūms noskaņojums. Anne ir uzzinājusi, ka Franciska gaida bērnu no Mārtina, un jūtas pilnībā izsista no sliedēm. Viņa sāk šaubīties par kopīgu nākotni ar Mārtinu. Mārtins cenšas rast risinājumu sarežģītajā situācijā un vienlaikus rūpējas par jaunas sievietes Laras Vēlertes dīvainajām bezsamaņas lēkmēm, kurām ir grūti rast izskaidrojumu. Lara ir jauna veiksmīga sieviete ar laimīgu ģimenes dzīvi un auklē mazu meitiņu. Dakteris Grūbers atklāj, ka Lara slepus lieto spēcīgus antidepresantus.   

Otrdiena, 13. septembris

10. sērija

Dakteris Grūbers nojauš, ka Laras Vēlertes saslimšanas iemesli meklējami dziļāk. Pirms diviem mēnešiem jaunā sieviete pārcieta izdegšanas sindromu. Viņas izturēšanās un fiziskie simptomi liecina par nopietnu psihisku traumu. Mārtinam izdodas uzzināt, ka Lara pārcietusi izvarošanu un nevienam to nav atklājusi. Dakteris Grūbers nolemj izdarīt visu, lai palīdzētu sievietei. Privātajā dzīvē Mārtinu gaida milzīgs izaicinājums – viņš vēlas būt labs tēvs gaidāmajam bērnam, kā arī saglabāt savas attiecības ar Anni. Lilī nejauši atklāj, ka Linnai ir mīlas dēka ar Hansu. 

Trešdiena, 14. septembris

11. sērija

Grūberu saimniecībā visi paklusām gatavojas kāzām. Mārtins vēlas apliecināt Annei savu mīlestību un apprecēties pēc iespējas ātrāk, sagādājot Annei pārsteigumu. Lilī un viņas jaunais draugs Roberts palīdz Mārtinam gatavoties kāzām, jo dakteris cenšas noskaidrot jaunas meitenes Ninas Tauberes sāpju lēkmju cēloni. Nina vēlas uzņemties aizbildnību par mazo brāli, un tam ir nepieciešama ārsta izziņa. Bet Mārtins to nevar izrakstīt, jo meiteni moka pēkšņi krampji, kas norāda uz nopietnu slimību. Pēc tēva nāves 20 gadus vecā Nina Taubere viena rūpējas par savu brāli Maksi. Viņas māte Anete pameta ģimeni pirms vairākiem gadiem, lai veidotu karjeru un jaunu dzīvi Šrilankā. Bet tad Anete ierodas Elmavā, un Nina nespēj noticēt, ka Makša aizbildnība tagad automātiski tiks nodota Anetei. Nina ir stingri pārliecināta, ka varēs turpināt rūpēties par desmit gadus veco brāli un arī par ģimenes maiznīcu.

Ceturtdiena, 15. septembris

12. sērija

Lai nekādā gadījumā nezaudētu brāli, Nina mēģina izrādīt, ka jūtas labi un apspiež sāpes. Viņa lūdz Mārtinam izrakstīt apliecinājumu, ka ir vesela. Mārtins baidās, ka sāpju cēlonis ir nopietnāks, un iesaka meitenei meklēt kompromisu ar māti un uzticēt viņai rūpes par brāli. Ninas aizvainojums ir pārāk dziļš, un meitene atsakās piedot mātei. Anne joprojām cenšas tikt galā ar šoku par Franciskas grūtniecību. Mārtins dara visu iespējamo, lai liktu Annei noticēt, ka viņi pārvarēs visas grūtības. Kad Anne ir saposusies līgavas kleitā un Grūberu ģimene sēžas mašīnās, lai dotos uz kāzām baznīcā, Mārtins saņem zvanu no daktera Kānveilera, ka Franciska ir cietusi avārijā.

Piektdiena, 16. septembris

13. sērija

Mārtina Grūbera privātā dzīve ir sagriezusies kājām gaisā. Kāzas ar Anni nenotika. Viņš baidās, ka Anne viņu pametīs, tomēr viņam ir jārūpējas par Francisku, kura avārijā fiziski nav cietusi, bet pārdzīvojusi baiļu šoku. Tuvojas Mārtina dēla dzimšana. Viņam, Franciskai un Annei beidzot jārod kompromiss. Uz sava labākā drauga Tomasa kāzām Elmavā ierodas Eva Vintere. Jaunā sieviete pēc ilgāka laika ir atgriezusies dzimtenē un pamana, ka viņas draugs Tomass ir stipri mainījies. Viņš ir izveidojis klusu un apcerīgu dzīvi kopā ar savu līgavu Sandru un cenšas aizmirst savu un Evas mežonīgo pagātni, kas agrāk bija svarīgāka par visu citu. Kad pēc ballītes Eva noģībst, dakteris Grūbers konstatē, ka jaunā sieviete slimo ar B hepatītu. 

12+