Aivija un Billijs savā birojā saimnieko un ar konkurējošām apbedīšanas iestādēm sacenšas 5 sezonas (37 sērijas) – līdz brīdim, kad arī Jorkšīra kļūst moderna un pat šajā biznesā zirgu pajūgu vietā sāk izmantot motorizētu transportu.

Pirmdiena, 12. septembris

1. sērija

Apbedīšanas biroja īpašnieks Džeremaia, īpaši neizvēlēdamies paņēmienus, cītīgi meklē jaunus klientus un izkalpina sievu Aiviju un pieņemto radu bērnu Billiju. Diemžēl rūgtais gals, ko viņš vēl citiem, piemeklē viņu pašu.

Otrdiena, 13. septembris

2. sērija

Notiek Džeremaias atstātās mantas dalīšana. Testamentā ir punkts, kas nosaka, ka Aivija dabūs visu viņa mantu tikai tad, ja pie sevis izmitinās Džeremaias māsu Gledisu. Aivijai rodas aizdomas, ka Gledisa nemaz nav tik slima un vārga, kā sākumā šķiet.

Trešdiena, 14. septembris

3. sērija

Aivijai un Billijam jātiek galā ar savu konkurentu Persiju, kurš mistiskā veidā pievāc visus viņu klientus, tāpēc Aivija izliek lamatas. Tomēr liktenis ir lēmis, ka Aivijas un Persija starpā rodas maigas jūtas, kad ierodas kāds negaidīts viesis un atklāj Persija patiesos nodomus.

Ceturtdiena, 15. septembris

4. sērija

Billijam neveicas ar meitenēm, jo nevienai jau īsti negribas kļūt par apbedītāja sirdsāķīti. Tāpēc, deju zālē satiekot glīto Dorīnu, Billijs nolemj izmantot līdzīgu taktiku kā viņa draugs Ērnijs un samelot par savu iztikas pelnīšanas veidu. Tomēr nākamo reizi Dorīna uz sarunāto tikšanos dejās neierodas, un Billijam tas sagādā lielas sirds raizes. Kad meiča ierodas Billija mājās, lai atvainotos, viņa tur ierauga šausmu lietas.

Piektdiena, 16. septembris

5. sērija

Aivijas Ansvortas dzīvē parādās arī kāds gaišs stars. Viņas kādreizējā bērnības draudzene un skolas biedrene Enija Potere ir kļuvusi par atraitni. Enija lūdz Aiviju parūpēties par viņas vīra bēru rīkošanu. Bet, kā jau tas dažkārt gadās, ne viss norit, kā plānots. Bēru laikā gadās liela ķibele. Neraugoties uz kļūmi, Enija piedāvā Billijam kļūt par miesnieka mācekli. Aivija, par spīti sirdssāpēm, palaiž Billiju tautās. Bet ne uz ilgu laiku.

In Loving Memory. Lielbritānija, 1979.

Lomās: Tora Hērda, Kristofers Bīnijs, Kolins Farels, Eivisa Banidža u.c.

12+