Pirmdiena, 12. septembris

9. sērija

Pakaļdzīšanās laikā Mērdoks tiek nopietni ievainots. Viņš ir spiests ārstēties mājās, kur par viņa kopšanu rūpējas viena no pansijas iemītniecēm – Bērdžisa kundze. Krebtrijs izrāda vēlmi uz šo laiku kļūt par detektīvu un atrisināt šo lietu, ņemot par palīgu Higinsu. Tikmēr Mērdokam sāk šķist, ka pansijā notiek kaut kas aizdomīgs.

Otrdiena, 13. septembris

10. sērija

Brekenrīda kundze sarīko kārtējo skandālu saistībā ar vīra dzeršanu. Pat pasaka, lai labāk viņš mājās nenāk. Upes malā atrod Veronikas Viljamsas līķi. Lai gan viņai pārgrieztas vēnas uz plaukstas locītavām, Mērdoks ir pārliecināts, ka tā nav pašnāvība. Tā kā nogalinātā strādāja telegrāfā, viņš lūdz Īnidas palīdzību. Tikmēr iecirknī visus sāk uztraukt Brekenrīda neizprotamā uzvedība.

Trešdiena, 14. septembris

11. sērija

Sinagogā lūgšanas laikā pēkšņi mirst Nātans Zībolds. Kāds paziņo policijai, ka notikusi slepkavība, taču vēlāk nevēlas sevi atklāt. Rabīns uzskata, ka viņu nogalināja senā lūgšanu grāmata, ar kuru Nātans bija aizrāvies. Turklāt puisis bija iemīlējies apģērbu fabrikas īpašnieka meitā, kura savukārt bija saderināta ar turīgo un ietekmīgo dakteri Goldbergu.

Ceturtdiena, 15. septembris

12. sērija

Pilnmēness vakarā tiek saplosīts baņķieris Merils Hārdijs un viņa suņi. Izskatās, ka to būtu paveicis vilks, tāpēc Brekenrīds uzaicina palīgā pēddzini Džimiju, kurš strādā policijas staļļos. Atrodas liecinieks, kurš apgalvo, ka slepkavības vietā redzējis vilkati. Īnida liek Mērdokam tikt skaidrībā, ko īsti viņš jūt pret viņu un pret dakteri Ogdenu.

Piektdiena, 16. septembris

13. (nosl.) sērija

Izskatās, ka ģeologs Hamfrijs Brīns izkrita pa logu, kad ķēra retu tauriņu. Taču seržants Džespers Linijs no jātnieku policijas, kurš ir ieradies Toronto no Britu Kolumbijas, uzskata, ka tā bija slepkavība. Lai atrastu vainīgos, Mērdoks kopā ar Džesperu dodas uz Kanādas rietumiem, lai tur uzzinātu kaut ko pavisam negaidītu.

12+