Pirmdiena, 12. septembris

3653. sērija

Maija un Hanness veltīgi cenšas tikt laukā no aizgruvušās alas. Floriāns uzzina par Hannesa plānu bildināt Maiju un nolemj izmest meiteni no prāta, taču zvans no Maijas liek Floriānam nojaust briesmas. Lai kliedētu mīlas bēdas, Ēriks uzsāk flirtu ar Rozāliju. Viņa ļaujas ar nolūku iesmērēt Ērikam apdrošināšanu, bet tad abus iztraucē Mihaels. Hildegarde cer, ka Alfonss atteiksies no motobraukšanas uz visiem laikiem, taču Alfonss jau sāk domāt par motocikla remontu. Vanesai kavējas mēnešreizes. Viņa iegādājas grūtniecības testu, bet baidās no Makša reakcijas.

Otrdiena, 13. septembris

3654. sērija

Floriāns sāk raizēties par Maiju un dodas mežā viņu meklēt. Viņš saprot, ka Hanness un Maija ir iegājuši alā. Floriāns zina otru ieeju, un viņam izdodas iekļūt alā. Vanesa tomēr izstāsta Maksim par savām aizdomām. Vēlāk Makša reakcija uz testa rezultātu liek Vanesai rūgti vilties. Verners vēlas palīdzēt Alfonsam un Hildegardei, tāpēc iesaka Alfonsam atrast jaunu aizraušanos. Viņš ielūdz Alfonsu spēlēt golfu. Zālfeldi nevēlas atjaunot Ēriku darbā par reklāmas menedžeri. Ariāna negrib nostāties pret Zālfeldiem un sagādā viņam citu darbu, par kuru Ēriks nebūt nav sajūsmā.

Trešdiena, 14. septembris

3655. sērija

Bailēs par Maijas dzīvību Floriānam izdodas apspiest klaustrofobiju un izglābt Maiju un Hannesu no drošas nāves. Floriāns saprot, ka mīlēs Maiju mūžīgi. Arī Hanness aptver dzīves īslaicīgumu un pieņem kardinālu lēmumu. Alfonss lepojas, ka pieveica Verneru golfa partijā, nenojauzdams, ka Verners ļāva viņam uzvarēt, lai aizrautu ar spēli. Alfonss nolemj iemācīt spēlēt golfu arī Hildegardei. Ēriks ir spiests pieņemt Ariānas darba piedāvājumu, lai atstātu labāku iespaidu par sevi gaidāmajā tiesas procesā. Maksis saprot, ka aizvainojis Vanesu, un atvainojas viņai, bet Mihaelam atzīstas, ka viņam nekad nebūs bērnu.

Ceturtdiena, 15. septembris

3656. sērija

Vanesa sāk rīkot Makša dzimšanas dienas svinības. Širīna piesakās palīgā un apsola atvest uz “Firstenhofu” dzimšanas dienas torti. Ceļā uz ciemu Širīna satiek dīvainu vīrieti, kurš brauc uz “Firstenhofu” ar zāles pļāvēju. Maija jūtas aizkustināta pēc Hannesa bildinājuma, tomēr lūdz viņam laiku apdomāties. Vēlāk, pastaigas laikā satiekot Floriānu, Maija saprot, kādu atbildi dos Hannesam. Alfonss jūtas vīlies pēc Hildegardes atteikuma un dodas jauna hobija meklējumos. Ariāna uzzina, ka vētra ir izpostījusi viņas mātes kapu. Viņa nolemj doties to sakārtot un lūdz Selīnu viņu pavadīt. Selīna atsaka.

7+