Pirmdiena, 12. septembris

82. sērija

Diāna neatbalsta Blanku, kura paziņo, ka uz donjas Doloresas rīkoto balli netiks ielūgta viņu māsa Fransiska, lai paustu nosodījumu viņas uzvedībai. Tikmēr Fransiska pavada pirmo nakti “Ambigū” īpašnieku mājā. Izrakstīts no slimnīcas, Salvadors turpina veseļoties Silvu mājā un izmanto iespēju, lai flirtētu ar Diānu. Selija un Petra dodas uz Kvenku, lai meklētu Petras māti.  

Otrdiena, 13. septembris

83. sērija

Silvu mājā parādās noslēpumaina sieviete, kura izrādās Petras māte Hosefa. Par spīti dalītajām jūtām, Blanka arvien vairāk satuvinās ar Kristovala draudzeni Marinu. Pēc skūpsta ar Hermanu Adelu moka sirdsapziņas pārmetumi, un viņa sev nosolās vairs nepieļaut kļūdas attiecībā uz vīriešiem. 

Trešdiena, 14. septembris

84. sērija

Izejvielu trūkuma dēļ fabrika tiek slēgta. Lai strādnieki netiktu atlaisti, māsu Silvu vienīgā iespēja ir pārdot fabriku tēvocim Rikardo. Beidzot Salvadors uzzina visu par savu pagātni un pārmet Diānai, ka viņa viņam melojusi. Viņš pamet Silvu māju un paziņo, ka vairs negrib viņu redzēt. 

Ceturtdiena, 15. septembris

85. sērija

Izmantojot Karolīnas prombūtni, Hermans ierosina Adelai pavadīt laiku divvientulībā. Pārņēmis fabriku, dons Rikardo sāk vadīt darbu ar vēl neredzētu stingrību. Donja Doloresa lūdz Blankai darīt visu, lai atrunātu Rodolfo no domas doties karot uz Maroku. 

Piektdiena, 16. septembris

86. sērija

Rodolfo mēģina pasteidzināt kāzas ar Blanku, lai dotos uz Āfriku, pat ja tas nozīmētu, ka kāzās nepiedalīsies viņas tēvs dons Fernando. Arī Elisa grib pēc iespējas ātrāk rīkot savu debitantu balli, lai varētu paziņot par gaidāmajām kāzām ar Karlitosu. Māsas Silvas sapulcējas, lai izlemtu, kā iegūt fabrikas pārdošanas līgumam nepieciešamo tēva parakstu. 

12+