• Trešdiena, 2020. gada 21. oktobris
  • Vārda diena: Severīns, Urzula
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

V.I.P. 12. oktobris

V.I.P.

Šīs erudīcijas spēles «Veiksme. Intuīcija. Prāts» kapteiņi būs mārketinga speciālists Jānis Polis un IT jomas pārstāvis Artūrs Kurzemnieks, kurš spēles ložā būs pirmo reizi.

Dalībnieki:

Jānis Polis, komandas kapteinis, mārketinga profesionālis ar padziļinātu interesi par mūziku un aktuālajiem notikumiem pasaulē. Iepriekš darbojies žurnālistikā un sabiedriskajās attiecībās. Dzied korī.

Jānis Vētra, kapteiņa kora biedrs un konkurents «Cukcuruk» turnīros, kas ir draugu un paziņu lokā aktīvi spēlētas, pašu izdomātas un attīstītas galda spēles. Ārsts – neirologs, rezidents Paula Stradiņa klīniskajā universitātes slimnīcā. Cilvēks, uz kuru var paļauties. Hobijs – slieku audzēšana uz palodzes.

Agate Mežule, kopā ar kapteini dzied korī, spēlē «Cukcuruk» un piedalās prāta spēlēs komandas «Apskaidrība» sastāvā. Aizrauj kino un fotogrāfija. Oficiālā Harija Potera biogrāfijas veidotāja Latvijā.


Artūrs Kurzemnieks, komandas kapteinis. Šobrīd students, drīzumā plāno pabeigt datorzinātņu maģistra studijas Zviedrijā. Brīvo laiku pavada, dodoties pārgājienos, laivu braucienos vai citās aktivitātēs. Dzied korī, lasa, seko līdzi zinātnes un tehnoloģiju aktualitātēm.

Zane Jansone-Langina, kapteiņa draugs un prāta spēļu komandas biedrs. Optometriste, pasniedzēja. Brīvajā laikā Zanei patīk apmeklēt kori, teātri un sporta pasākumus.

Aleksandrs Dorogojs, kapteiņa sola biedrs, draugs un prāta spēļu komandas biedrs. Studē medicīnu. Nodarbojas ar peldēšanu. Patīk gatavot ēdienu, ir hokeja fans, pats to arī spēlē, bet naktīs vēro NHL spēļu tiešraides.

Komentāri (1)

Astra Andresone
Uz kraujas rudzu laukā vai Aiz kraujas rudzu laukā ? ar ko atšķiras ?

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 26. oktobris. Fināls!

V.I.P.

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 19. oktobris

V.I.P.

V.I.P. 5. oktobris

V.I.P.