Trešdiena, 12. oktobris

1. sērija

Kādas jauniešu grupas nelegālajās autosacīkstēs ir noticis letāls negadījums, kura norise palikusi neskaidra. Drīz pēc tam tiek nogalināts grupas līderis, tāpēc Mozeram ar savu komandu ir laiks ķerties pie darba. Tomēr izmeklēšana nevirzās uz priekšu, jo grupas dalībnieki klusē kā ūdeni mutē ieņēmuši, līdz Mozers izpelnās viņu cieņu, pats piekrītot dalībai autosacīkstēs. 

Ceturtdiena, 13. oktobris

2. sērija

Kāda sieviete mirst no saindēšanās pēc atspirdzinoša dzēriena iedzeršanas. Biežo strīdu dēļ kā pirmais aizdomās tiek turēts viņas brālis, kuram nākas krietni nopūlēties, pašam meklējot lieciniekus un pierādījumus savam nevainīgumam. Tikmēr īstais ļaundaris ir nolēmis šantažēt dzērienu ražošanas uzņēmumu, kas šos draudus neuztver nopietni. Cik vēl cilvēkiem būs jāmirst, iekams uzņēmuma vadība sāks rīkoties?

Piektdiena, 14. oktobris

3. sērija

Fotogrāfe Krista Augustīne, strādājot muzejā, atrod maisiņu ar briljantiem. Viņa paņem dažus no kārdinošajiem akmentiņiem, bet atlikušos noslēpj turpat, kur atradusi. Šim notikumam seko divas mīklainas slepkavības, kuras izmeklē Mozera komanda. Aizdomās turamo kļūst aizvien vairāk, bet skaidrības – aizvien mazāk. Arī pašai Kristīnei nav gana ticama alibi.

12+