• Trešdiena, 2018. gada 18. jūlijs
  • Vārda diena: Rozālija, Roze
  • Rīgā 0.0°C, - vējš 0m/s, 756mm Hg, 69%
LSM Bērnistaba

1 pret 1

1:1

Komentāri (5)

Uldis Tenass
Labi ka Inga 1-1, jo izskatās, ka arī J.S. simpātiskas sievietes un bērni ir ´vājība". Psiholoģija ir drusku nopietnāka lieta, jo tur Russia naudu nevajag, lai dzīvi nepārvērstu par mūžīgu farsu un politiķus par anahronisma lieciniekiem. Man patika, vēl jo vairāk - esmu arī TUR bijis, lai gan netveramā attālumā. Atliek tikai vēl ieteikt 100.gr. kultūras un ....
Lotārs Stūre
Vai kāds var apstiprināt vai noliegt , vai šis censonis Latvijā veic to pašu ,ko agrāk VDK uzdevumā ? Aizmirst savus maizes tēvus un draugus nav viegli ,sevišķi , ja tam miljoni ir tik daudz ,ka tualetes papirs
Spiegot arzemēs jau Latvijai nebija tik ļauni ,ka Guntim Indriksonam vadīt nodaļu ciņā pret ideoloģiskiem pretiniekiem -mums brīvibas cīnītajiem . Ari ārzemju trimda bija zem lupas , nevis ka viņu draudzene vairiņa kopa ar Gardedzi brauca uz okupēto Latviju , ka uz savu Monrealas vasarnīcu . Tai ari bija liela draudzība ar latviešu šāvēju sarkano bandītu samsonu .Bailes no VDK maisiem ir lielas , kas ir jaatver .
Vajadzēja pajautāt ,ko darīja viņa kolēģis go(v)manis Austrijā ?
Kristine Meola
Jā, šoreiz ļoti labs raidījums, visādā ziņā!!!:)
Imants Zariņš
Ļoti labi sagatavota intervija, šoreiz jāslavē vien, nevis tā kā tas bija ar Ķirsonu...LAI VEICAS ARĪ TURPMĀK!!!
Lotārs Stūre
Paldies Spriņģes kundzei par interesanto interviju . Es gaidīju , vai tiks Savickim uzdots jautājums par darbību ,ka VDK virsniekam .
Tā šai valstī notiek , tie kas agrāk nīda Latvijas brīvvalsti un pat tagad negrib atzīt , ka Latvija bija okupēta ir miljonāru statusā pie piena upes ķīseļa krastos . Tas nav vienīgais gadījums . To vieta ir aiz restēm .
VDK maisi ir jāatver un tad atklāsies vel trakākas lietas valsts elitē .

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!