• Ceturtdiena, 2019. gada 19. septembris
  • Vārda diena: Verners, Muntis
  • Rīgā +7.2°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 85%
LSM Bērnistaba

Sastrēgumstunda. Par partnerattiecību tiesisko regulējumu

Sastrēgumstunda

Komentāri (6)

Uldis Saulkalns
Kāpēc ir kaut kas jākonstatē vai jāpēta? Kopš kura laika Valsts ir kļuvusi par svecītes turētāju, kam jāstaigā apkārt un jāskatās kas ar ko ir gulējis un guļ? Ja tu izvēlies otru cilvēku un uzskati viņu par savu sievu vai vīru (tātad runa ir par ģimeni), tad aizej uz dzimstsarakstu nodaļu un reģistrēt par EUR 20 savu laulību un punkts. Ja vēlies vari arī savu laulību noslēgt baznīcā.

Bet šeit es redzu pavisam ko citu - ja uz dikusiju uzaicina viendzimuma laulību atbalstītājus (Viņķeli, Martas centra vadītāju..nezinu kā ar pārējiem) un Satversmē atrunātās laulības aizstāvjus Vanagu un Parādnieku. Vai tikai nav kādam vēlēšanās izbīdīt jaunu likumprojektu caur ko mums divus viendzimuma seksuālos partnerus piespiedu kārtā (pēc likuma) būs jāsauc par ģimeni un vēlāk arī viņiem jādod adopcijai bērni un pie reizes jāpamaina Satversme, jo kā nekā ģimene jau būs kas pavisam cits?

Vienotība runā par demogrāfijas celšanu, bet patiesībā cenšas iznīcināt Latviju visiem spēkiem-sākot ar bērnu
Jānis Ozoliņš
Raidījuma vadītājam ieteiktu būt neitrālākam. Kāpēc "stutēt" Viņķeles domu, kurai nepiekrīt vairums latviešu, Tautas tradīcijas jākopj, jāattīsta un jāsaglabā.
Santa Abramova
...ja cilvēki rūpējas viens par otru,tad arī attiecības tiek sakārtotas bez liekiem starpgadījumiem,nav jāmaksā liela summa,lai reģistrētu laulību vai saderinātos....
Kādēļ neviens nepavaicāja kas ir iemesls,lai konkrētā apspriestā persona tiesātos,cik no raidījumā sniegtās informācijas bija saprotams-bojā gājušajam,lai viņam vieglas smiltis ,ir tuvinieks-vecmāmiņa,kas varēja saņemt kompensāciju....tad jau šeit runa nav par mīlestību,bet,par biznesu...par izdevīgu darījumu....:(
Jānis Albertiņš
Vienkāršs jautājums - vai minētā iespēja izveidot pierādījumu kopumu kopdzīvei uzlabos attiecību reģistrēšanas skaitu, vai tomēr ne? Manuprāt tas izīcinātu laulības reģistrēšanas nepieciešamību un ļoti noslogotu tiesu sistēmu.

Viens no lielajiem iemesliem, kādēļ daudzi nereģistrējas, ir kredītiespējas. Bankām par katru ģimenes locekli (arī bērnu) jārēķina iztikas minimums nost no algas. Ja vecāki strādā par viduvējām algām (400-500Eur), tad kredītu paņemt (reģistrētai ģimenei) nav iespējams. Atsevišķi gan.
Lai valsts rada iemeslu reģistrēt laulības, un cilvēki stāsies rindā. Kaut vai iespēju paņemt mājokļa kredītu bez pirmās iemaksas (valsts galvotu).
Aiva Jēgere
Man gribās teikt,- tieši otrādi!- tieši laulātais var kļūt par galvinieku kredītņēmējam, ka kredītņēmēja ienākumi nav pietiekoši, kas vnk civillaulībā dzīvojošiem pāriem nav iespējams.
Jānis Albertiņš
Un vēl jau, protams, ir gadījumi, kad viens cilvēks reizē uztur attiecības ar vairākām otrām pusītēm. Kas tad tādā gadījumā notiks? Ja džekam visas meičas ies bojā nelaimes gadījumā, viņš varēs par visām saņemt kādas atlīdzības vai garantijas?
Izlaidīga dzīves veida piekritējiem ir jau pirmsākumos jārēķinās ar to, pie kā tas var novest. Mācam skolās, TV/radio aizstājam demogrāfijas reklāmas (neviens tā pat nesāks vairāk bērnus taisīt, ja finansiālā situācija valstī ir pa...ļā) ar informatīvām reklāmām par to, kādas sekas var izraisīt attiecību nereģistrēšana. Naudu var atrast.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Sastrēgumstunda. Krīze Grieķijā. Kurš dejos Sirtaki pēdējais? 1

Sastrēgumstunda

Sastrēgumstunda. Kāds ir NEPLP atlaišanas plānu mērķis? 3

Sastrēgumstunda