• Pirmdiena, 2020. gada 13. jūlijs
  • Vārda diena: Margarita, Margrieta
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

«Mīlas viesulis» 3014. - 3017. sērija

Mīlas viesulis

Otrdiena, 12. novembris

3014. sērija

Ksenijai jārēķinās ar nodarījuma sekām, viņa sāk baiļoties par savu dzīvību. Viktors saņem vilinošu darba piedāvājumu Austrijā, Alīsija ir gatava viņam sekot. Abi nolemj pirms tam apprecēties. Verners uzzina par Džošua vēlmi manipulēt ar Valentīnu un piedraud puisim ar sekām. Džesika meklē jaunus paņēmienus, kā piesaistīt sev Paulu. 

Trešdiena, 13. novembris

3015. sērija

Denīze gatavo Viktoram un Alīsijai kāzu dāvanu, Džošua piedāvā savu palīdzību, abi atkal satuvinās. Heningam iepatīkas Ksenija, viņš nolemj uzkavēties viesnīcā ilgāk, arī Ksenija neatraida Heninga uzmanības apliecinājumus. Pārpratuma pēc Nataša ar Andrē nolemj, ka Džesikas skapītī atrodas īsts mazulis, un uzsāk glābšanas akciju.

Ceturtdiena, 14. novembris

3016. sērija

«Firstenhofa» rīko Viktora un Alīsijas kāzas, kas tomēr nenorit bez dažādiem pārpratumiem un šķēršļiem. Ar Heningu pie sāniem Ksenija jūtas droši, bet drīz vien piedzīvo sāpīgu vilšanos. Romija ļauj Džesikai sevi sapost uz Alīsijas kāzām, nenojaušot, ka Džesika plāno kārtējo intrigu.

Piektdiena, 12. novembris

3017. sērija

Alīsija un Viktors izbauda savas kāzu svinības, dienas beigās Viktors sagādā jaunajai sievai romantisku pārsteigumu. Kāzās Romija noķer Alīsijas līgavas pušķi. Boriss un Tobiass paziņo Paulam, ka viņam jābildina Romija. Denīze lūdz Džošua palīdzību, lai aizgādātu uz svinību vietu kāzu torti. Pēc abu dejas Denīze atkal lolo cerības satuvināties ar Džošua, bet viņš pēkšņi pamet svinības. Robertam un Evai izdodas atmaskot Heninga melus.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Mīlas viesulis 15. Vācijas seriāls (7+) 3164.sērija

Mīlas viesulis

Mīlas viesulis 15. Vācijas seriāls (7+) 3163.sērija 1

Mīlas viesulis

Mīlas viesulis 15. Vācijas seriāls (7+) 3162.sērija

Mīlas viesulis