• Otrdiena, 2021. gada 27. jūlijs
  • Vārda diena: Marta, Dita, Dite
  • Rīgā skaidrs, +23 °C, A vējš, 3m/s
LSM Bērnistaba

Nacionālās kino balvas «Lielais Kristaps 2019» pasniegšanas ceremonija

Lielais Kristaps

Nozīmīgākais Latvijas filmu nozares pasākums - Nacionālā kino balva «Lielais Kristaps» šogad norisināsies no 7. līdz 12. novembrim kinoteātrī «Splendid Palace». Sešu dienu laikā būs iespēja noskatīties balvai nominētās filmas, studentu filmu konkursu, vairākas pirmizrādes un filmas ģimenēm.

Pasākumu kulminācija - balvu pasniegšanas ceremonija notiks otrdien, 12. novembrī. Skatītājiem to būs iespēja vērot REPLAY.LV no astoņiem vakarā un piecpadsmit pāri deviņiem vakarā LTV1.

«Lielais Kristaps» šogad izmeklēs. Žūrija būs noskaidrojusi «vainīgos» 23 kategorijās, savukārt «Lielais Kristaps» mēģinās atklāt, kāda situācija ir Latvijas kino industrijā un kādas liecības par to sniedz skatītāji. Šogad pirmo reizi balvu saņems arī labākā televīzijas filma. Aizdomās turamajam vārdā Varis Brasla draud mūža ieguldījums.

Noslēguma ceremonijas režisors būs Mārtiņš Ķibers, scenogrāfijas autore Anna Heinrihsone. Blakus viens otram kā ceremonijas vadītāji uz skatuves stāvēs aktieri Anta Aizupe un Kaspars Dumburs — viņi labi pazīst jaunākā kino drēbi, jo abi filmējušies šogad uz ekrāniem iznākušās filmās. Uz skatuves kāps arī  grupa «Carnival Youth», kas turpinās iedziļināties Latvijas kino mūzikas arhīvos.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!