Baltijas handbola līga. ZRHK "TENAX Dobele" - SK "Tapa/N.R Energy"

Baltijas handbola līgā grūti klājās Teanx Dobele handbolistiem. Šodien savā ceturtajā turnīra spēle dobelnieki piekāpās Igaunijas klubam Tapa. Te gan jāpiebilst, ka neveiksmei ir objektīvi iemesli. Proti, nupat Tenax aizvadīja divas smagas Eiropas kausu spēles Čehijā. To papildina vairāku pamatsastāva spēlētāju iztrūkums. Tā Nils Miķelsons kājas traumas dēļ no ierindas izkritis vismaz uz mēnesi. Nogurums darīja savu un diezgan ātri iezīmējās igauņu pārsvars. Pirmais puslaiks beidzās 16-11 Tapas handbolistu labā. Otrajā puslaikā viss ritēja tāpat. Visu laiku priekšā viesi ar 5-8 vārtu pārsvaru, kuru dobelnieki te sadeldēja, te igauņi to palielināja. Beigās lielas intrigas nebija. Tenax piedzīvoja pelnītu zaudējumu ar 25-31.

Intervija - Oskars Arājs, ZRHK “Tenax Dobele” handbolists

Tenax handbolistiem tas bija trešais zaudējums četrās aizvadītajās Baltijas līgas spēlēs, un pagaidām savā grupā 6 vienību vidū viņi ir ceturtie.