Latvijas futbola virslīga. "Riga FC" - FK "RFS"

Ar sudraba medaļām šogad jāsamierinās Riga FC futbolistiem, kuri pēdējā kārtā piekāpās RFS komandai. Par spēli stāsta mūsu korespondents Normunds Melderis.

“Riga FC” pirms mača ar FK “RFS” vēl saglabāja cerības uz zeltu, - tad noteikti bija jāuzvar un jācer uz valmieriešu neveiksmi pret Liepāju. Vairāku tūkstošu skatītāju klātbūtnē Skonto stadionā to, ka “Riga FC” futbolistiem bija lielāka motivācija, varēja manīt uzreiz. Viņi vairāk kontrolēja bumbu un uzbruka. Tiesa, pirmajā puslaikā 100 % izdevību tā arī nebija.

Otrā puslaika sākumā atdzīvojās FK “RFS”, un vienā no epizodēm pēc Petra Mareša sitiena pretiniekus glāba tikai vārtu pārliktnis. “Riga FC” nepalika parādā un atbildēja ar to pašu. Viņu rindās uzbrukumā īpaši pamanāms bija argentīnietis Marselo Toress. Izšķirošā epizode notika 2.puslaika vidū, kad tikko kapteini Tomašu Šimkoviču nomainījušais pēc 3 mēnešu pauzes traumu sadziedējušais Sedriks Kuadio ar skaistu sitienu panāca 1-0 FK “RFS” labā. Laukuma saimnieki centās atspēlēties, taču spēle ar sīkām piespēlēm caur centru augļus nedeva. Tādējādi FK “RFS” svinēja uzvaru mačā ar 1-0.

Intervija - Artūrs Zjuzins, FK “RFS” pussargs

Līdz ar to šosezon FK “RFS” pērnais čempionu tituls jānomaina ar bronzu, bet “Riga FC” jāsamierinās ar sudraba godalgām.

Turnīra noslēgumā čempioni “Valmieras” futbolisti apsteidza otrajā vietā esošo “Riga FC” apsteidza par četriem punktiem, bet bronzas medaļu ieguvēji RFS atpalika vēl par pieciem punktiem. Tālāk sekoja “Liepājas” un “Audas” klubi. Tabulas lejasdaļas priekšgalā ir “Tukuma”, “Daugavpils” un “Spartaka” futbolisti. Bet cīņā par izdzīvošanu un palikšanu Virslīgā “Metta” apsteidza “Super Novu” par diviem punktiem. Tātad salaspiliešiem līga jāpamet.