• Otrdiena, 2021. gada 20. aprīlis
  • Vārda diena: Mirta, Ziedīte
  • Rīgā skaidrs, +8 °C, Z/ZR vējš, 2,06m/s
LSM Bērnistaba

Personība. 100g kultūras. Psihoterapeits Viesturs Rudzītis

Personība. 100g kultūras

Arī tie, kuri savā ikdienas dzīvē ar psihoterapiju nesaskaras, Viestura Rudzīša vārdu, visticamāk, būs dzirdējuši no skaļiem mediju virsrakstiem. Viņš itin bieži nāk klajā ar pretrunīgiem un nereti šokējošiem uzskatiem par vīriešu un sieviešu attiecībām.  

Par spīti izslēgšanai no psihoterapeitu biedrības pirms pāris gadiem un „sieviešnīdēja” slavai, Rudzītis turpina iesākto – pēta vissenākos sabiedrības attiecību modeļus jeb arhetipus, iedziļinās dzimtas koku lapotnēs un meklē savas, lai arī lielai sabiedrības daļai nepieņemamas receptes tradicionālās ģimenes izdzīvošanai  globalizācijas apstākļos. Cik dzīvotspējīgas tās izrādīsies, rādīs laiks, taču kāds viņš pats ir vīra, tēva un arī septiņu mazbērnu vectēva lomā, vislabāk zina pateikt viņa paša tuvākās sievietes – sieva Inese, meitas Elza, Marta, Paula un māsa Agita, kura kopā ar viņu un visu kuplo saimi dodas ģimenes pārgājienā pa Ķemeru purva takām.

Kas dauzonīgu Valmieras puiku, kurš spēlēja kariņus,  trompeti un basketbolu, aizveda medicīnas virzienā, lika pievērsties narkoloģijai, septiņus gadus pavadot  Straupes slimnīcas galvenā ārsta amatā, un vēlāk pievērsties arī t.s. psihodrāmai un gandrīz vienlaikus arī grāmatu rakstīšanai? Skatieties videostāstā par psihoterapeitu Viesturu Rudzīti.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

Personība. 100 g kultūras. Aurēlija Anužīte

Personība. 100g kultūras

Personība. 100 g kultūras. Mārtiņš Klišāns

Personība. 100g kultūras

Personība. 100 g kultūras. Egils Siliņš

Personība. 100g kultūras
Anotācija

Personība. 100 g kultūras. Mārtiņš Klišāns

Personība. 100g kultūras

Personība. 100 g kultūras. Lauris Dzelzītis

Personība. 100g kultūras