Baltijas handbola līga. "Dobeles Tenax" - "Granitas-Karys Kaunas"

Baltijas handbola līgā šodien Tenax Dobele handbolisti uzņēma Kauņas Granitas vienību. Pirmajā puslaikā cīņa ritēja, kā saka “punkts punktā”. Vadība mainījās trīs reizes un puslaiks beidzās ar minimālu Tenax pārsvaru 13-12. Pēc pārtraukuma nostabilizējās dobelnieku vadība. Tiesa, tā nepārsniedza 3 vārtu apmēru. Izšķirošie notikumi risinājās pēdējās 10 minūtēs. Vispirms Granitas ar sava līdera Deivida Jovaišas palīdzību panāca izlīdzinājumu, bet tad jau ieguva arī minimālu vadību. Tajā brīdī mājinieki, pateicoties noraidījumiem viesu sastāvā, ieguva arī divu spēlētāju skaitlisko vairākumu. Taču nespēja pārspēt viesu vārtsargu, kā arī pieļāva rupjas kļūdas. Rezultātā - vārtus guva Kauņas handbolisti. Ļoti neveiksmīgi aizvadītās pēdējās minūtes sagādāja Tenax sāpīgu zaudējumu ar 30-32.

Inetrvija - Antons Šuļeiko, ZRHK “Tenax Dobele” handbolists

Zaudējums piespieda Tenax Dobele handbolists tabulā noslīdēt vienu vietu zemāk un ieņemt 5.pozīciju.