Pirmdiena, 12. decembris

9. sērija

“Jaunā” Betija iedzīvojas kolektīvā un iegūst jaunus draugus. Tikai ar Pūlu viņai neizdodas rast kontaktu. Holgeram piešķir naktsmaiņas. Slimnīcā ieved pacientu, kuram ir grūtības paelpot. Levandovskis plāno, kā situāciju risināt. Tikmēr viņš saķildojas ar Talulu. 

Otrdiena, 13. decembris

10. sērija

Talulai piedzimst bērns. Levandovskis priecājas, ka viņam tagad ir dēls. Ava piedzīvo pārsteigumu. Kopā ar Liziju viņa atrisina kādu sarežģītu pacienta lietu. Aleksandrs atsakās ārstēt savu māsu. Helēnu tas sadusmo.

Trešdiena, 14. decembris

11. sērija

Levandovska tēvu ieved slimnīcā. Betija mēģina saprast, kādēļ Bērings uzvedas tik savādi. Levandovskis nevēlas kontaktēties ar savu tēvu. Talula vēlas viņu iepazīstināt ar jauno mazbērnu. Slimnīcā nonāk kāds bokseris, kuram ir problēmas ar vairogdziedzeri. Avas draudzene Leila ierodas slimnīcā un piepeši kļūst paralizēta.

Ceturtdiena, 15. decembris

12. sērija

Lizija cenšas nogludināt attiecības starp Levandovski un viņa tēvu. Levandovskis saprot, ka tēva dzīvībai draud briesmas. Lia sūdzas par sāpēm vēderā. Holgers izvairās no darba pienākumiem un tā vietā labprāt pavada laiku ar kādu kundzi vārdā Agnese, kura atkopjas no anestēzijas.

Piektdiena, 16. decembris

13. sērija

Bērings piedzīvo pusmūža krīzi. Betija uzzina par Bēringa jūtām pret “seno” Betiju. Holgers kavē darbu. Slimnīcā ierodas Nikola, kura pirms randiņa iekļuvusi avārijā. Tagad viņai nepieciešama ceļa operācija.

12+