Pirmdiena, 12. decembris

3705. sērija

Roberts un Mihaels pierunā Liju doties uz pārbaudi pie psihiatra, kurš nolemj viņu nekavējoties ievietot psihiatriskajā klīnikā. Lija neredz citu izeju un aizbēg no slimnīcas. Gerijs nokārto golfa eksāmenu un kopā ar Vanesu, Floriānu un Maiju to nosvin, bet Maksim un Ērikam par krāpšanos Verners liek strādāt papildu naktsmaiņas golfa klubā. Alfonsam un Hildegardei neizdodas uzzināt, kāpēc viņi nav saņēmuši ielūgumu uz vasarsvētkiem. 

Otrdiena, 13. decembris

3706. sērija

Rozālija palīdz Lijai paslēpties meža namiņā. Abas nepamana, ka Ariāna viņas izseko. Ariāna aizved Robertu uz Lijas slēptuvi un izraisa nākamo Lijas panikas lēkmi. Ēriks uzdāvina Floriānam un Maijai biļetes uz dabas parku. Tur redzētais abus sajūsmina, un viņi nolemj izveidot līdzīgu parku Floriāna mežā. Gerijs priecājas par Širīnas dāvāto talismanu un izbauda veiksmi, līdz pamana, ka Širīnu piemeklē vairākas neveiksmes pēc kārtas. Alfonss un Hildegarde samierinās, ka kaimiņu svētki notiks bez viņiem, bet tad negaidot atrodas ielūgums.

Trešdiena, 14. decembris

3707. sērija

“Firstenhofā” visi gaida ierodamies Holivudas zvaigzni Deksteru Torensu, bet viņš kā pirmos apciemo senos draugus Zonnbīhlerus. Viņi uzaicina Deksteru uz kaimiņu dārza ballīti. Visi piedzīvo jautru vakaru. Gerijs ir liels Dekstera Torensa fans un lūdz Zonnbīhleriem sarunāt tikšanos ar Deksteru. Maija un Floriāns dodas mežā, lai izplānotu dabas taku, bet tur viņus sagaida nepatīkams pārsteigums. Roberts atraida Ariānas tuvošanās mēģinājumus. Ariāna apņemas nepadoties. Lija kategoriski atsakās doties uz psihiatrisko klīniku un paslēpjas pie Rozālijas. Lai nopelnītu naudu salonam, Širīna piedāvā Kristofam strādāt par bērnu izklaidētāju golfa klubā. Širīnas cerības uz ātro naudu ātri vien izplēn.

Ceturtdiena, 15. decembris

3708. sērija

Mihaels piekrīt dot Lijai patvērumu. Abi ar Rozāliju cenšas Liju pierunāt labprātīgi doties ārstēties. Ariāna uzzina, kur Lija slēpjas, un ierodas pie viņas ar vilinošu piedāvājumu. Floriāns un Maija ir šokā par Dekstera izklaidēm mežā un nokaunina slavenību. Kristofs liek Maijai atvainoties Deksteram par pārmetumiem. Alfonss un Hildegarde sarunā Gerijam tikšanos ar Deksteru. Viņš neierodas un pieviļ Geriju. Širīna vēlas paņemt bankā kredītu un prasa padomu Selīnai dokumentu sagatavošanā. Selīna ir spiesta meiteni sarūgtināt.

7+