Pirmdiena, 12. decembris

144. sērija

Doloresa uzpērk tiesnesi, lai glābtu Kristovalu no cietuma. Petra dodas uz tikšanos ar Bernardo, lai kopā ar viņu sāktu jaunu dzīvi, bet notiek nelaime. Migels pārliecina donu Rikardo, ka Salvadors ir viņus nodevis. Uzklausījis savu rokaspuisi, Rikardo izgudro, kā padarīt Salvadoru nekaitīgu. 

Otrdiena, 13. decembris

145. sērija

Visi sēro par Petras nāvi, un Salvadors nolemj slēgt fabriku, lai strādnieki varētu atvadīties no kolēģes. Dons Rikardo šādu lēmumu neatbalsta un paziņo, ka atvilks strādniekiem no algas. Kristovals saņem piedāvājumu strādāt kādā provinces privātpraksē, un viņam izdodas pārliecināt Marinu, ka tā būtu laba iespēja abiem sākt visu no jauna. 

Trešdiena, 14. decembris

146. sērija

Adela sastrīdas ar donju Rosaliju, kad viņa joprojām izrāda nepatiku pret Adelas attiecībām ar Hermanu. Tikmēr Blanka lūdz piedošanu Kristovalam un aicina nedoties viņu prom no Madrides. Abu sarunu slepus noklausās Marina. Enrike uzzina par nelegālajām azartspēlēm, ko Gavrjels vakaros organizē kafejnīcā, un liek viņam nekavējoties visu pārtraukt. 

Ceturtdiena, 15. decembris

147. sērija

Fransiska grib dot iespēju savām attiecībām ar Luisu un izturas mīļi pret savu jauno vīru. Salvadoram un Diānai izdodas pārliecināt donju Doloresu, ka fabrikā dona Rikardo vadībā viss nenotiek tā, kā tam vajadzētu. Pie Selijas atgriežas Aurora, kas paziņo, ka grasās precēties. 

Piektdiena, 16. decembris

148. sērija

Donja Doloresa atrod iespēju dēlam Kristovalam pārņemt privātpraksi turpat galvaspilsētā, taču Kristovals atsakās un joprojām plāno pārcelties uz laukiem. Par spīti Selijas protestiem Aurora pamet Madridi un atgriežas pie savas ģimenes. Sofija mēģina glābt Elisu no kāda neapdomīga soļa.

12+