Komandu kapteiņi Marta Pujāte un Ģirts Trencis uz spēli ved savus tuvākos cilvēkus.

Marta Pujāte – komandas kapteine, dzīvo Nīcā. Nesen ieguvusi profesionālo kvalifikāciju – lietvede. Patīk doties garās pastaigās, skatīties saulrietus, lasīt grāmatas un uzrakstīt kādu dzejoli. Pirmo sezonu pievērsusies ziemas peldēšanai, jo tic, ka veselā miesā – vesels gars! 

Laura Cīpola – kapteines māsa, pašlaik bērna kopšanas atvaļinājumā – mamma brīnišķīgai meitiņai. Brīvajā laikā patīk atrasties dabā, iet pārgājienos. Sevišķi mīļa pastaigu vieta ir meži, jūra. Ar draugiem bieži rīko galda spēļu vakarus. 

Linda Šmaukstele – kapteines māsa. Covid-19 epopeja ir atstājusi zināmu ietekmi uz socializēšanos; lai gan ir  strādājusi par stundu pasniedzēju medicīnas koledžā, vasarā piedzīvojusi pamatīgu lampu drudzi publiskās runas laikā. Linda ir rehabilitācijas ārste, forša sieva un triju burvīgu bērnu mamma.


Ģirts Trencis – komandas kapteinis, ikdienā vadošais ekonomists, operacionālo risku vadītājs. Dzimis vēl “Brežņeva laikos”, paspējis pabūt gan oktobrēnos, gan pionieros, bet mācības pabeidzis jau brīvajā Latvijā. Runā gan latviski, gan krieviski, angliski, čehiski un drusku pat latīniski. Un atceras 16 pēdējo premjeru vārdus un uzvārdus. 

Sindija Trence – kapteiņa dzīvesbiedre un trīs dēlu mamma. Ir izstudēts bakalaura grāds Sabiedrības veselības specialitātē Rīgas Stradiņa universitātē. Vasarā peld, brauc ar velosipēdu, apceļo Latviju. Aukstajā gadalaikā nododas lasīšanai, kino un galda spēlēm. Sirdslieta ir mūzika.

Signe Subatniece – ģimenes draugs, skolas un Sindijas studiju biedre, veselības zinātņu maģistre. Brīvākā brīdī labprāt rosās virtuvē. Piesaista krustvārdu mīklas, priekšroku dod latviešu filmām, kā arī filmām, kas balstītas vēsturiskos faktos. Aizvien vairāk sāk patikt dārza darbi, un dažādi stādu tirgi ir obligāts pasākums gan pavasaros, gan rudeņos.