• Pirmdiena, 2021. gada 14. jūnijs
  • Vārda diena: Saiva, Santis, Sentis, Tija, Saivis
  • Rīgā skaidrs, +22 °C, Z vējš, 2m/s
LSM Bērnistaba

LTV Tautas sporta 1. nedēļa. Atskaite.

Tautas sports
Atbilstoši birokrātijas augstākajiem standartiem nepietiek vien labi padarīt darbu, vajag prast par darbu arī atskaitīties. To tad arī mēģināšu darīt.

Atbilstoši birokrātijas augstākajiem standartiem nepietiek vien labi padarīt darbu, vajag prast par darbu arī atskaitīties. To tad arī mēģināšu darīt.

Sāksim ar visaugstākajiem plauktiem. Aizvadītajās nedēļās VID aizejošā vadītāja kritiski izteicās par itin visu un visiem. Tieši tādēļ, lai saknē novērstu jebkuras bažas un aizdomas nodokļu sfērā,  daru zināmu sekojošo.

Mūsu sižeta varonis Toms, kurš Raunā saviem cilvēkiem uztaisījis hokeja laukumu un saņēmis itin solīdu saziedotā hokeja inventāra kravu, nav nonācis pretrunā ar VID noteikto kārtību. Saņemtais, stipri lietotais inventārs ir pilnībā amortizējies, un tā atlikusī vērtība ir nulle. Līdz ar to viņam nav jādodas nomaksāt 25% ienākuma nodoklis. Tiesa gan, filmēšanas brigāde nepārliecinājās, vai par to tika sastādīts atbilstošs akts, taču, zinot vidzemnieku apzinīgumu, esmu pilnīgi pārliecināts, ka ”un nas vsje dokumenti vporjadke”.

Otrs atskaišu objekts varētu būt NEPL padome, kas gada beigās sarīkoja kolorītu lietvedības kampaņu, izspiežot no LTV visāda veida teorētiskos aprakstus. Atbilstoši šiem aprakstiem, Grūbes kungs, varu ziņot, ka atgriezeniskā komunikācija ar tautu iet pilnā sparā. Internetā esam atstājuši 400 MB satura un pretim saņēmuši 460 metru 10. fonta twitera informācijas! Lūdzu tālāk rakstīto saprast pareizi, jo, nolūkā palielināt LTV.lv portāla apmeklējumu, nākamajā teikumā daļā iekļauju internetā visvairāk meklētos vārdus- sex, darbs, Lembergs, Šķēle.

Līdzīgi kā pirmajā sniegotajā dienā atskaitījās Rīgas Ceļu pārvalde, ka līdz 16.00 esot izlietoti cik tur tie tūkstoši latu (to aizrautīgi citēja daži skaitļus mīloši mediji),  varu arī šeit paziņot, ka pirmajā nedēļā esam iztērējuši  430 latus. Tas atbilst gan tāmei, gan naudas plūsmas grafikam.

Patreizējam LTV galvenajam parakstu licējam Gintam Miķelsonam lūdzām parakstīt  @LTVsports iesniegumu Ušakovam, lai snigšanas laikā ļauj transportā bez maksas braukt arī uzrādot ieziestu slēpju pāri. Tas ļautu palielināt tautas sporta entuziastu skaitu. Par SC iespējamo elektorātu vēstulē nekas netika minēts.

Vienlaikus īsa atskaite par mūsu censoņiem, kas iepriekš postulējuši apņēmību sportot. Nervi uzdeva Auziņam, kurš stresa dēļ saķēra vīrusu, taču sola atgūt zaudēto. Viņa vietā ar slēpošanas aktivitātēm iestartēja Pats Dāvis Ernštreits, kurš gatavojas nākamās nedēļas iznācienam ar slēpošanas sižetiem. Tripāns, gods godam,  nostrādājis melnu muti nepalaida garām iespēju paslidot filmēšanas objektā. Ošenieks, savukārt, pilnībā izgāzies (tieši un pārnesti) ar Amerikas Makdonaldos uzēstajiem 7 kilogramiem. Viņa solījumi veidot sižetus par to, kā sportojot var eleganti tos nomest, tiks rūpīgi čekoti.

No savas puses varu atskaitīties, ka Z-svētku un jaungada periodā uzkrātais liekais kilograms lieti noder cīņā pret aukstumu, tādēļ joprojām negrasos kaut ko solīt, ka varētu sākt ko aktīvi darīt.

Tāpat rīkojas arī Uģis, kas, tiesa gan, pilnīgi otrādi neko nesola, bet sporto. To novēlu arī Jums!

 

P.S.  LTV kadru daļai. Tas, ka D.Ernštreits darba laikā slēpoja Uzvaras parkā, tika manis sankcionēts. Nolūks -  kaut nedaudz patrenēties, pirms stāties Jēkaba Nākuma priekšā. Pretējā gadījumā ciestu gan konkrētā darbinieka, gan iestādes prestižs.

 Ar cieņu,

Andris Ušackis.  twitter (@AndrisUsackis)

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Sports un veslība. Cik bīstams var būt hokejs.

Tautas sports

Sports un Veselība. Amatieru sports

Tautas sports

Amatieru sports - Kopā jautrāk

Tautas sports

Amatieru sports - veselība un riski

Tautas sports

Kā motivēt pusaudzi sportot?

Tautas sports