• Pirmdiena, 2020. gada 26. oktobris
  • Vārda diena: Kaiva, Amanda, Amanta
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

1:1 Inga Spriņģe : Ināra Mūrniece

1:1

Komentāri (47)

Janis Kanderats
Intervēšanas stils -ārkārtīgi nekorekts. Tāds varētu atbilst izmeklētajam, kuram noteikti jāsaņem sev labvēlīga atbilde.
Mazliet par "Hard talk" stilu , iespējams šovos ASV un teātra uzvedumos piederas, bet intervējot Latvijas valsts augstākās amatpersonas neiederas.
Visu cieņu Mūrnieces kundzes pieklājīgajam, izturētajam stilam.
Viktors Majauškis
Noklausoties interviju divi secinājumi: ja saruna notiktu krievu valodā un es nezinātu,kas ir intervētāja,secinātu,ka Mūrniece atbild uz Krievijas TV žurnālistes jautājumiem; žurnālistei vajadzētu būt tik daudz takta izjūtas,lai līdz galam noklausītos Mūrnieces atbildes,nedrīkst bez pārtraukuma ar saviem komentāriem traucēt sniegt atbildes.Un bez tam daudzi jautājumi bija tik nenozīmīgi vai jautāti ne pēc adreses.Prieks,ka Saeimas priekšsēdētāja ar visu tika godam galā.
Anmāra Gegere
Tiešām kauns ka mūsu TV atļaujas tik nekulturālas un nekaunīgas žurnālistes. Vai kāds var apturēt Ingas Spriņģes bezkaunību? Vai tēšām tik grūti būtu izrādīt elementāru pieklājību pret valsts augstāko amatpersonu?
Jānis Ozoliņš

Paldies Mūrnieces kundzei par Ingas Spriņģes nekaunīgā presinga atvairīšanu.
Kurpniece
Abas no upes iznāca sausām kājām - Spriņģe radīja spriedzi, lai nebūtu garlaicīgi, Mūrniece spēja pārliecināt, ka deg par savām lietām un kaut ko panāk
Zinta Hāka
Vēl arvien nespēju aizmirst šo nekaunīgo, pazemojošo interviju. Tik klaju ētikas normu pārkāpumu televīzijā nebjiu vēl redzējusi. Spriņģes uzbrūkošais tonis lika domāt, ka viņai pretī sēž kādu pārkāpumu izdarījis cilvēks, no kura viņa cenšas panākt atzīšanos. Gods un cieņa Inārai Mūrniecei, kas šajā drausmīgajā situācijā spēja korekti atbildēt uz jautājumiem un vēl uz beigām netieši norādīt Spriņģei uz viņas nekompetenci. Domāju, ka šāda žurnāliste tikai pazemo tos cilvēkus, kas ir uzaicināti uz interviju. Vai tas ir vajadzīgs skatītājiem?
Marita Eisaka
Cik ilgi vēl Spriņģes kundzes neprofesionālās darbības piesārņos LTV ēteru? Rēdera kunga vadītos raidījumus skatos ar baudu, viņš ir gan sagatavots, gan profesionāli ieturēts un ļauj viesim atbildēt uz uzdotajiem jautājumiem. Manuprāt, Spriņģes kundzes raidījumos viesi ir lieki, jo viņa neprot veidot dialogu, nepārtraukti, ļoti prasta veidā, pārtrauc runātāju un ar savu uzvedību raidījumu padara nebaudāmu. Visu cieņu Mūrnieces kundzei par savaldību!
Aigars Briedis
Skumji,darbaspēks aizbrauc,smadzenes arī, tauta noveco,LV beigas...
Līga Kleina
Skumji un nožēlojami par Spriņģi, prieks par saeimas priekšsēdētāju.
Dzintars Cāzers™
Kopumā šovs bija normāls, jo nekad neesmu gaidījis no šādām intervijām kaut ko traki nopietnu vai sensacionālu. Ir labi, ka tādas Sprinģes nedaudz sapurina tautas kalpus, kas politiskās tirgošanās rezultātā tikušas pie krēsliem, sadomājas esam šausmīgi svarīgi.
Dzintars Cāzers™
- Par tikšanos ar Krievijas vēstnieku... Tā vietā, lai uzreiz pateiktu, kā ir - negribu un netiekos, Muižniece laipoja un vairākas reizes atkārtojās par tikšanās simboliskajām nozīmēm, tā arī neko jēdzīgi nepaskaidrojot.
- Stulbums ar ministra mobilā telefona numura došanu. Murgs, ja Muižniece kā žurnāliste ir gatava bazaram ar jebkuru, kam nav ko darīt, tā ir viņas izvēle, bet ne jau publiski Iekšlietu ministram kā skolotāja liek dot numuru.
- Jautājums par neuzticību Saeimai vispār bija retorisks, tādēļ jēga kaut ko diži skaidrot bija maza. Tā ir un viss. Tiesa, nedomāju, ka pēc šādas intervijas uzticība Saeimai un personīgi Muižniecei, pieaugs.
Nepārtauktā atgādināšana "kad es kā žurnāliste", man atsauca atmiņā veco un labo "limuzīnu", kur Dreģei "kā vēsturniecei"... Tāpat asociācijas ar Kirkorova izlēcienu pret žurnālisti raisīja Muižnieces komentārs, ka uz šādu interviju esot jāsagatavojas. Iedomājies tik, milzu zvaigzne atradusies!
Kopumā šovs bija normāls, jo nekad neesmu g
Dzintars Cāzers™
Kā vienmēr, gluži nepiekritīšu vairākumam. Var jau būt, ka Spriņģe nedaudz skarbi paņēma, taču šī amatpersonu laipošana, nespējot noformulēt konkrētu atbildi, ir piegriezusies.
Ja ir puslīdz konkrēts jautājums, tad arī atbildei ir jābūt daudz maz konkrētai. Turklāt bija virkne slēgto jautājumu, uz kuriem var bez sirdsapziņas pārmetumiem atbildēt tikai ar jā vai nē. Nesaprotu, kapēc lielākā daļa politiķi to neizmanto, bet sāk muldēt kaut ko nesakarīgu,
Analizējot intervijas jautājumus, daži palika atmiņā:
- Kapēc apsardzi uzsēdinājāt uz vecāka auto? Tikai pēc 5 minūšu vāvuļošanas, Muižniece samocīti izspieda kaut ko par netraucēšanu apkārtējiem. Nez kā Q7 traucēja vairāk, kā pašreizējais auto (nezinu kāds)?
- Vai intervijas valsts valodā veicina krievvalodīgo integrāciju? Konkrētas atbildes vietā gara pamācība LTV vadībai un žurnālistiem, vēl kaut kāds sviests, lai beigās pateiktu - jā, veicina.
- Par tikšanos ar Krievijas vēstnieku... Tā vietā, lai uzreiz pateiktu, kā ir - negri
Jānis Kalniņš
;)))

Ir sacīts: "Divi zābaki = pāris."

Tā dēvēto "žurnālistu" pasugas radībiņas, tak' jau, teju identiskas, t.sk. arī publiskas izpildīšanās "segmentā". ;)
Uldis Dumins
Normāla intervija. Ko te visi cepās? Gan Spriņģe ir laba žurnāliste, gan visu cieņu Saeimas priekšsēdētājai. Varbūt nedaudz asi, bet tāds ir raidījuma formāts. Vai tad ar prezidentu tika runāts maigāk? Tikai viņa stāja ir daudz švakāka par citiem runātājiem.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

1:1. Gundars Rēders: Guntars Račs 3

1:1
Anotācija

1:1 Gundars Rēders: Guntars Račs 1

1:1

1:1 Gundars Rēders: Uga Dumpis

1:1
Anotācija

1:1 Gundars Rēders: Uga Dumpis

1:1