• Pirmdiena, 2020. gada 6. aprīlis
  • Vārda diena: Filips, Vīlips, Zinta, Dzinta
  • Rīgā +13.0°C, DA vējš 1.3m/s, 772mm Hg, 38%
LSM Bērnistaba

Intervijā 1:1 – Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece

1:1

Otrdien, 13. janvārī, Latvijas Televīzijas raidījumā 1:1 aktuālā intervija ar Saeimas priekšsēdētāju Ināru Mūrnieci. Pēc stāšanās jaunajā amatā, viņa samazināja savu apsardzi un pārsēdināja tos iepriekšējās dienesta automašīnās. Viņa ir atteikusies satikties ar Krievijas vēstnieku Latvijā, kamēr Krievija nebūs pārtraukusi agresiju Ukrainā. Viņa sevi uzskata par Latvijas patrioti un par tādiem aicina būt visus Latvijā dzīvojošos. Vai ar savu rīcību viņa vairo, vai varbūt šķeļ Latvijas sabiedrību? Skatieties pēc "Panorāmas" 21.15. Raidījumu vadīs žurnāliste Inga Spriņģe.

Komentāri (12)

Valters Rudzītis
Manuprāt Spriņģes uzdevums bija Mūrnieces k- dzi pazemot un panākt nesavaldīšanos. Nesanāca, bet no pasūtītājiem jau brāzienu dabūs , ka nav spējusi aizstāvēt krievvalodīgos. Paldies Mūrnieces k-dzei par izturibu un stāju !
Arnis Lacis
Mans komentars ari tika izdzests!:)Jauki!Drizkt teikt tikai laikam labos vardus!Springes kundze paradija cik neprofisionala zurnaliste ir!!!!LUDZU NEIZDZEST KOMENTARU!!!
fog_frog
Sorry, bet liekas ka Inga spēj tikai sagatavot jautājumus (kuriem viņa arī izfantazē atbildes), turpretī saprast ko viņai atbild Inga ne vienmēr spēj. Un viņas smīns par to, ka Latvijai nelojāli cilvēki var būt jebkādas tautības, arī latvieši, lika respektam pret Ingu nokrist pamatīgi zem mīnus atzīmes! Vai tiešām ingai liekas, ka katras valsts tautieši ir 100% lojāli savas tautības valstij? Nu pamosties taču!
Indra Ozola
Tiešām maz sekoju Mūrnieces aktivitātēm, tv šovakar ieslēdzu nejauši, bet Spriņģes uzbraucošais, histēriski drudžainais intervēšanas stils, ar nepārprotamu mērķi atmaskot spīkeres "noziegumus", nokaitināja tik ļoti, ka metu slinkumu pie malas un sameklēju šo lapu, lai redzētu, ko par to domā citi skatītāji. Intervijas laikā bija vairāki nosodoši komentāri, uzrakstīju arī savu. Taču tagad nevienu no tiem neredzu. Vai nemāku tos atrast, vai LTV ierobežo skatītāju vārda brīvību? :)
Indra Ozola
>zarinstoms

Tādā gadījumā tas ir akmens LTV mājas lapas veidotāju un uzturētāju dārziņā. Vai nu nevajag vispār likt komentāru sadaļu tiešraides laikā, vai tās laikā komentēto pārvirzīt uz raidījuma ieraksta komentāriem.
zarinstoms
Izskatās, ka nevarēs atrast, jo atsevišķajām interneta tiešraidēm (ne ltv-test kanālam) acīmredzot katrai ir sava komentāru daļa, kas automātiski izdzēšas kopā ar visu pabeigto tiešraidi. Tiešraide ir pārejoša lieta, ar to jārēķinās. Kā redzams, pie ltv-test visi pēdējo nedēļu komentāri ir redzami, jo šī tiešraide ir patstāvīgā pieslēgumā. Turklāt redzat, visi tie daudzie komentāri, kas nebūt nav labvēlīgi žurnālistei un ir atrodami pie ieraksta un anotācijas, ir uz vietas un nekur nepazūd.
Indra Ozola
> zarinstoms

Varbūt tad norādīsit, kur meklēt komentārus, kuri tiešraides laikā bija lapas labajā pusēt. Tur bija savas domas izteikuši kādi 4 komentētāji. Pēc tiešraides komentāri nozuda. Parādījās divi dažādi intervijas virsraksti, taču komentāri bija pavisam citi. Kur, tādā gadījumā meklējami pirmie komentāri, arī mans, ja tie netiek dzēsti?
zarinstoms
Tomēr nemākat atrast, jo komentāri netiek dzēsti.
yupiter74
Ļoti nekvalitatīvs raidījums, Spriņģe nebija gatavojusies un operēja ar sagrozītiem faktiem. Laikam pārņēma Kaimiņa manieri un uzdeva vairāk jautājumu, nekā gribēja dzirdēt atbildes. Klausoties raidījumu nāca prātā paruna, ka viens muļķis var uzdot tik daudz jautājumu, ka 100 gudrie nepaspēs atbildēt. Tomēr Mūrniece savaldijās un ar cieņu izkļuva no situācijas! Manās acīs Mūrniece ieguva lielu plusu.
Gita Morris Vāgenheima
Vai tiešām ar šādas kvalitātes intervijām LTV cer stāties/turēties pretī Krievijas [vai jebkuru citu] mediju propagandai? Vai par latviešu valodas nozīmi Latvijas valstiskuma uzturēšanā var kādu pārliecināt, ja valsts TV intervētāja un Saeimas spīkere [spīkere=runātāja] runā kaut kādos neizprotamos akcentos, kas izpaužas KLASISKAI latviešu valodai galīgi neraksturīgās kaitinoši "uzrautās" vārdu gaotnēs? Vai TV diktoriem/intervētājiem nav jādemonstrē perfekta dikcija turklāt dzimtajā valsts valodā?
Par nekonkrētajiem jautājumiem, atsaukšanos uz kolēģiem ["mani kolēģi teica"], nespēju noklausīties līdz galam atbildi, klaigāt raidījuma viesim pa virsu - vienīgais ieguvums ir tāds, ka raidījumu noskatījos, bet nekādā skaidrībā tā arī netiku.
Būs jāpaskatās, ko piedāvā krievvalodīgie raidījumi...
tornislv
Valoda ir dzīva, mīkstais r sen aizmirsts, un tik traki nemaz nebija. Endzelīna valodā Latvijā sen vairs neviens nerunā.
Rolands Kviesis
Spriņģe! Ļoti neprofesionāli,uzdot jautājumus un NEĻAUT uz tiem atbildēt..un ja viesis atbild,bet jums nepatik atbilde,vai tas ka vispār ir atbildēts,jūs sākat savu smīniņu un uzbrukumu vispār ne pa tēmu ;(

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!