• Svētdiena, 2017. gada 17. decembris
  • Vārda diena: Teiksma, Hilda
  • Rīgā -1.6°C, D vējš 1.3m/s, 751mm Hg, 88%

JAUNA SEZONA! BBC detektīvseriāls. «Šerloks 4» 1. sērija

Šerloks

Klāt BBC seriāla «Šerloks» jaunākā sezona, kuru nepacietīgi gaidījuši fani visā pasaulē, sociālajos tīklos veidojot veselus blogus un pārdomas, dialogus un diskusijas, kas gan būs nākamais Šerloka pretinieks.

Tiks pārbaudīts viss, ko viņi līdz šim zinājuši. Visiem, kurus viņi pazīst, draud briesmas. Jo kas gan ir visļaunākais, ko vari nodarīt saviem tuvākajiem draugiem? Izpaust viņiem savu tumšāko noslēpumu.

Kamēr Doktors Vatsons un Mērija gatavojas nopietnākajam izaicinājumam savā dzīvē – kļūt par vecākiem, Šerloks ir pārdomu un nemiera pārņemts… Jo kaut kas tuvojas, un slavenajam detektīvam jābūt gatavam, kad tas notiks, jo šoreiz tā vairs nav spēle.

Šerloka lomā joprojām samtainās balss īpašnieks un sieviešu elks Benedikts Kamberbačs, Vatsona lomā lieliski iejuties Hobita un citu populāru varoņu atveidotājs Mārtins Frīmans.

1.sērija

Kāda noslēpumaina lieta saceļ kājās Skotlendjardu, taču Šerloku vairāk interesē šķietami nenozīmīgas detaļas. Kādēļ kāds iznīcina premjerministres Mārgaretas Tečeres bildes? Vai brīvībā klīst kāds trakais, vai varbūt šis ir tikai kāda lielāka notikuma ievads... notikuma, kura sākums meklējams Mērijas Vatsones pagātnē?

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

«Šerloks 4» 3. sērija

Šerloks
Anotācija

«Šerloks 4» 2. sērija

Šerloks