• Sestdiena, 2019. gada 19. janvāris
  • Vārda diena: Alnis, Andulis
  • Rīgā 0.0°C, - vējš 0m/s, 750mm Hg, 77%
LSM Bērnistaba

Ielas garumā. Grīziņkalns 1. daļa

Ielas garumā

Pirms piecpadsmit gadiem 12. janvārī pirmoreiz ēterā bija raidījums «Ielas garumā». Sākām ar Artilērijas ielu, kura savieno Brīvības ielu ar Grīziņkalnu. Var teikt, ka Grīziņkalnu uzcēluši latvieši, kuri 19. gadsimtā no laukiem ieradās pilsētā, strādāja fabrikās un apguva dažādus amatus, tad pamazām tika pie turības un sāka būvēt sev mājas smilšu kalnos aiz artilērijas kazarmām un šķūņiem.

Grīziņkalna vēsture ir daļa no Latvijas vēstures, un piecpadsmit gadus par to esam stāstījuši arī «Ielas garumā». Tāpēc jubilejas gadā nolēmām atgriezties dažādās agrāk filmētajās Rīgas vietās, lai paskatītos, kas tur mainījies.

 Dāvana paredzēta arī tiem skatītājiem, kuri šo gadu laikā neskaitāmas reizes taujājuši: vai jums ir bijis raidījums par ielu N? Turpmāk portālā lsm.lv un Latvijas televīzijas mājas lapā ltv.lv sadaļā kultūra  varēsit atrast un noskatīties raidījumus, kuri tapuši pirms piecpadsmit, desmit vai septiņiem gadiem. Jau janvārī tur varēs atrast Grīziņkalna un to šķērsojošo ielu stāstus. 

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Ielas garumā. 13. janvāra iela

Ielas garumā

Ielas garumā. No Klusā centra līdz Torņakalnam

Ielas garumā

Ielas garumā

Ielas garumā
Anotācija

Ielas garumā. No Klusā centra līdz Torņakalnam

Ielas garumā