• Vārda diena: Armanda, Armands
  • Rīgā 0.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 0%
LSM Bērnistaba

PČ kvalifikācijas turnīrs handbolā, Izraēla - Latvija

Izraēlas handbolisti jau no pirmajām minūtēm parādija, ka vakardienas sagrāve pret Lietuvu ir pagātne. Cieša aizsardzība un aktīva pāreja ļāva Izraēlai pirmajās minūtēs iegūt minimālu pārsvaru. Latvieši pirmoreiz vadībā izvirzījās vien 13.minūtes sākumā, kad precīzs bija Ingars Dude. Kļūdas saspēlē un uzbrukuma beigās neļāva latviešiem palielināt atrāvienu. To izmantoja izraēlieši un tuvojoties puslaika beigām pārņēma vadību. Tomēr Aivja Jurdža pieci punkti pirmajā puslaikā ļāva Latvijai panākt neizšķirtu. Otrā puslaika beigās Latvijai izdodas atgūt vadību. Tomēr piecpadsmit sekundes līdz spēles beigām tiek nozīmēts 7 metru soda metiens uz Latvijas vārtiem. Puslaika sākumā uz maiņu nākušais Artūrs Kuģis atvaira metienu, bet atlēkušo bumbu izcīna Gils Pomeranzs, panākot neizšķirtu. Par spēles varoni kļuva Dainis Krištopāns. Nepilnas divas sekundes līdz finālsvilpei, pēc lieliskas izspēles Krištopāns trieca bumbu vārtos, atnesot svarīgu uzvaru ar rezultātu 29:28.

Intervija - Dainis Krištopāns, Latvijas handbola valstsvienības spēlētājs

Diemžēl spēles beigās neveiksmīgi piezemējās Ingars Dude. Kritiena rezultātā traumēta potīte, un maz ticama viņa dalība rītdienas spēlē. Spēli pret Lietuvu varēsiet vērto tiešraidē arī LTV7.