• Svētdiena, 2020. gada 27. septembris
  • Vārda diena: Ilgonis, Ādolfs
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

«Nāve paradīzē 7» 5. - 8. sērija

Nāve paradīzē

Pirmdiena, 13. janvāris

5. sērija

Uz salas atzīmē Mirušo dienu. Ironiskā kārtā svētki kļūst burtiski «miruši», kad kādas labdarības izsoles vadītāja tiek atrasta mirusi. Izrādās, brīdi pirms nelaimes viņa aizsūtījusi aizdomīgu ziņu savam vīram Finnam. It kā ar to nebūtu gana, izrādās, viņai ir bijis īss romāns ar jahtu kluba dalībnieku.

Otrdiena, 14. janvāris

6. sērija

Danielu nogalina laikā, kad viņš ar sievu ir ieradies uz retrītu. Slepkavības laikā sieva Kresida un pārējie trīs viesi tajā laikā meditēja. Galvenais aizdomās turamais ir žurnālists Braiens. Taču izrādās, ka Daniels dzīves laikā bijis vardarbīgs pret savu sievu.

Trešdiena, 15. janvāris

7. sērija

Kafejnīcas īpašnieks tiek atrasts miris. Slepkavībā atzīstas viņa agrākais skolasbiedrs, sakot, ka biedru savainojis nāvējoša kautiņa laikā. Džeku šāda atzīšanās nepārliecina. Upura rokās tiek atrasts zemesrieksts.

Ceturtdiena, 16. janvāris

8. sērija

Regeja grupai ir jāuzstājas koncertā. Taču tas nenotiek, jo grupas ģitāristu Billiju atrod mirušu aizslēgtā istabā. Atklājas, ka viņš vēlējies uzzināt notikušā apstākļus par savas sievas slepkavību pirms trīsdesmit gadiem. Jasmīnai ļoti nepatik vīra pārgalvīgais dzīvesveids un alkoholisms. Vīram joprojām bija aizdomas, ka vainīgais ir bijis kāds no grupas biedriem.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Nāve paradīzē 8. Detektīvseriāls

Nāve paradīzē
Anotācija

«Nāve paradīzē 8» 6. sērija

Nāve paradīzē
Anotācija

«Nāve paradīzē 8» 5. sērija

Nāve paradīzē
Anotācija

«Nāve paradīzē 8» 3. sērija

Nāve paradīzē
Anotācija

«Nāve paradīzē 8» 1. - 2. sērija

Nāve paradīzē