Lielā diena klāt, Latvijas Erudītu līgas un Latvijas Radio raidījuma «Lieliskais piecinieks» zvaigžņu komandas tiksies fināla duelī. Tāpat kā Nadals pret Džokoviču, kā Latvijas basketbola izlase pret Lietuvas izlasi. Tāpat arī šī būs lieliska spēle kopā ar Uģi Jokstu, Ivo Krumholcu un Viktoru Insbergu.

Dalībnieki:

Ivo Krumholcs, komandas kapteinis, Latvijā pirmās radio spēles «Lieliskais Piecinieks» viens no izveidotājiem. Cilvēks ar labu operatīvo atmiņu – ieraksta laikā zina visas pareizās atbildes un pat nedaudz vairāk, bet piecas minūtes pēc ieraksta gandrīz visu ir aizmirsis.

Guntis Kalns, «Lieliskā Piecinieka» pirmais čempions. Viņu var salīdzināt ar bijušo pasaules čempionu šahā Bobiju Fišeru. Pēc uzvaras pirmajā sezonā Guntis aiziet pagrīdē un «Lieliskajā Pieciniekā» vairāk nepiedalās.

Ēvalds Krievs, ilggadējs «Lieliskā Piecinieka» spēlētājs. Runājot līdzībās, viņš ir kā ūdens piliens, kurš spējīgs sagrauzt klinti. Pirmajās «Lieliskā Piecinieka» sezonās viņa rezultāti bija gana pieticīgi, taču tie ar katru gadu uzlabojās, kas ļauj viņam pirms gada izcīnīt čempiona titulu.


Viktors Insbergs, komandas kapteinis. Nāk no Stendes puses. Strādā Talsu novada pašvaldībā. Prāta spēles, konkursi, krustvārdu mīklas - tas  ir viņa dzīvesveids jau kopš augstskolas laikiem. «Ģeogrāfu mafijas» vecbiedrs. Pagājušā gadsimta deviņdesmitajos gados stāvējis pie pirmo klātienes krustvārdu mīklu konkursu un Latvijas Erudītu līgas dibināšanas šūpuļa. Devīze: arī grūtībās un problēmās saskatīt gaišo pusi.

Rudolfs Benze. Jelgavnieks. Pensionēts mežierīcības inženieris. Pašlaik galvenais darbs – triju mazbērnu pieskatīšana. Vaļasprieki: prāta spēles, krustvārdu mīklas, siltajā sezonā – orientēšanās sports amatiera līmenī.

Gints Rasa. Ogrēnietis. Pēc izglītības bibliotekārs, bet strādā tikai ar informācijas tehnoloģijām saistītās jomās. Brīvajā laikā tiek spēlēts šahs un galda spēles, prāta spēļu veterāns ar gandrīz divdesmit piecu gadu stāžu.