• Otrdiena, 2021. gada 11. maijs
  • Vārda diena: Milda, Karmena, Manfreds
  • Rīgā skaidrs, +19 °C, DA vējš, 3,60m/s
LSM Bērnistaba

Saplēstā krūze. 1. sērija

Saplēstā krūze

Komentāri (12)

Kristīne Poplavska
Esmu šo grāmatu izlasījusi vairākas reizes,filma neatbilst grāmatas saturam, filmas sižets izveidots traģisks un nesaprotams, no kurienes izrautas dzirnavas, krogs, pastnieks un izlaidīgās meičas, Ko režisore bija domājusi pateikt skatītājam. Rijkuris miris,Pārsla noslīka, no kurienes cēlusies Vizma. Vajadzēja izlasīt grāmatu un tad tikai veidot filmu. Esmu vīlusies, neatbilst grāmatas saturam.
Nate Anna Rozīte
Man mamma deva vārdu Nate pēc Alfrēda Dziļuma grāmatas „Saplēstā krūze” viņa arī saka, ka grāmatas ēkranizējums ir tālu no pašas grāmatas. Bet es uzskatu, ka gan grāmata, gan seriāls ir diez gan labi. Un veidots seriāls pēc grāmatas motīviem, nenozīmē, ka tagad viņi filmēs no visu no viena grāmatas vāka līdz otram. Tāpēc par seriālu neko sliktu nevaru teikt. :)
Inguna Stūrniece
Ak,dievs! Kādreiz es domāju,ka tikai amerikāņi spēj sabojāt jebkuru daiļdarbu...Izrādās,latvieši to spēj vēl labāk.Tikko izlasīju oriģinālu - no tā te tikai daži vārdi...Žēl...
Sandra Landratova
Man gan patika! Aktieri baudāmi. Sižets ne vienu brīdi nav garlaicīgs. Ja kādam nepatīk- taisiet labāku- priecāsimies.
Baiba Melbarde
filmaa Maja pie ezera visu laiku dzer, te visu laiku smekje. man interesanti skatities jebkura gadijuma, jo dzivojot cita valsti der skatishanai viss. bet ar Dziljumu te maz sakara. un vel mazak ar ta saucamo Latvijas laiku, ka veci ljaudis saka. nevajag visu jaukt un mest viena katla. negribas te visu analizet, bet, ja salidzina Maja pie ezera ar sho, tad diena pret nakti.
Daiga Joma
Dīvaina aktieru izvēle - Liesmas tēva atveidotājs Kaspars Gods ir tikai dažus gadus vecāks par meitu !
Zane Remerte
Skatījos ar interesi un saskatīju tieši dabiskumu.Cilvēki ar dažādiem raksturiem dzīvojuši visos laikos.Pārāk ilgi mums "pūderētas" smadzenes par to,cik latvieši bijuši tikumiski.
P.S. Iepriekšējiem komentētājiem gribas novēlēt izbeigt būt stereotipiski pareiziem!
Indra Ozola
Šķiet, ka šī komanda, gadiem štancējot Ugunsgrēku, sevī pārkāpusi pāri jebkam, kas saistās ar gaumi, profesionalitāti un godaprātu - gan jau kaut kā, gan jau kaut ko, mazprasīgā publika jau norīs...
Lēti... šī vārda visplašākajā nozīmē.
JeteBurkanciema
Zaglis ieiet bagātā dzīvoklī un pēc savas saprašanas paņem to, kas tam šķiet vērtīgs. Dziļums ir tas bagātais.
Jolanta Liepina
Žēl... ir patiesi skumji un liela vilšanās. Deviņdesmito gadu sākumā A. Dziļuma romāns "Saplēstā krūze" bija obligātās literatūras sarakstā. Literatūras stundās analizējām šo darbu, rakstījām domrakstus. Dabiskums- latviskā vide, patiesas emocijas- kaisle, tikumība, viss līdzsvarā. No šī romāna varēja tapt īsts mākslas darbs, ko rādīt no paaudzes paaudzē. Diemžēl otras iespējas šim stāstam vairs nebūs.
Aiva Biteniece
Dziļa vilšanās ! Skaistā ,romantiskā ,bet reizē skarbā stāsta vietā vēstījums par izlaidīgu laucinieku paaudzi,kas darbdienas vidū aizskrien aliņu iedzert, pīpē visur,kur tik apstājas =
ļoooti žē,ka tāds romāns sabojāt!
Vilnis Salzemnieks
Diemžēl kārtējais apliecinājums tam ka Latvijā neprot veidot kvalitatīvus tv seriālus. Ja līdz šim tos veidot ir traucējuši murgainie no pirksta divās minūtēs izzīstie scenāriji un neprofesionāla režisūra tad 'Saplēstās krūzes" gadījumā tas ir visu šo pašu mīnusu savienojums vien ar neprasmi strādāt arī ar ļoti labu pamat materiālu. Skatītājam ir dabīga vēlēšanās saņemt atbilstošu galarezultātu ja pieteikts darbs kurš it kā balstīts uz klasiska romāna bāzes.
Bij liela vēlēšanās redzēt vis maz kaut kādu pietāti pret Alfrēda Dziļuma darbu.
Priekš kam ir it kā daļēji jārada darbs kaut kādā vēsturiskā vidē?! Ja pie šī vēsturiskā patiesuma netiek piestrādāts par visiem 100 zūd vēlēšanās to pieņemt, iedziļināties un vispār baudīt. Runa ir par tādām būtiskām lietām par ko nav spējīgi padomāt mūsdienu Latviešu režisori un aktieri kā uzvedības paradumi, apģērba nēsāšanas maniere. Jāsaka ka pagājušā gadsimta arī 30jos gados cilvēki vēl nestaigāja apkārt ar kailām galvām un mūsdienu vīriešu n

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

«Saplēstā krūze» 11. - 12. sērija

Saplēstā krūze
Anotācija

«Saplēstā krūze» 9. - 10. sērija

Saplēstā krūze
Anotācija

«Saplēstā krūze» 7. - 8. sērija

Saplēstā krūze
Anotācija

«Saplēstā krūze» 5. - 6. sērija 1

Saplēstā krūze
Anotācija

«Saplēstā krūze» 3. - 4. sērija

Saplēstā krūze