• Pirmdiena, 2017. gada 18. decembris
  • Vārda diena: Klinta, Kristaps, Kristofers, Krists, Kristers
  • Rīgā +0.5°C, DR vējš 0.4m/s, 768mm Hg, 88%

«Plosītās sirdis» 110. - 114. sērija

Plosītās sirdis

Pirmdiena, 13. februāris

110. sērija

Esekjels ir ielavījies Pedro mājās un gaida, kas šis nāks. Aiz gara laika ieslēdz datoru un ierauga reāllaika video ar Nadjas un Viktora pēdējo tikšanos. Dimitrio pierunā māti uzzināt no Sandro, kādi viņiem ir pierādījumi pret Alehandro. Notiek Esekjela un Pedro tikšanās ar pavērstiem ieročiem vienam pret otru. Tiesā tiesnesis licis veikt Benhamina līķa ekshumāciju, lai iegūtu DNS paraugu. Dominga liecina, ka Alehandro ir ļoti godīgs cilvēks. Un, ka Benhamins viņai uzmācies neesot, lai gan par viņu klīdušas visādas runas. Vēl viņa pasaka, ka Benhamina mīļākā bijusi Grasjela. Refuhio ir jāsagaida leitnante Renterija, skaista sieviete, kas nu būs viņa priekšniece.

Otrdiena, 14. februāris

111. sērija

Pedro sagaida Nadju ar ziediem un pasaka, ka zina, ka viņa ir stāvoklī. Pēc pāris dienām viņai būs jābrauc uz kādu tālu vietu, kur viņa pavadīs savu grūtniecību. Līdz tam viņa paliks mājā bez sakaru līdzekļiem, ieslēgta un apsargāta. Nadja saprot, ka Viktora dzīvībai draud briesmas, un viņai pat nav iespējas viņam to paziņot. Leitnante Monika Renterija izrādās visai ambicioza būtne, kas pieprasa cieņu un pilnīgu pakļaušanos. 

Trešdiena, 15. februāris

112. sērija

Montserrata steidzas palīgā Nadjai. Bēgšana nojūk, jo ierodas Pedro ar ieroci. Viņš pamatīgi iesit Nadjai, bet Montserrata viņam no aizmugures iebelž ar smagu priekšmetu. Pedro nogāžas zemē kā nedzīvs. Pa to laiku klāt jau ir Alehandro un Viktors. Alehandro sazvana Esekjelu un uzņemas vainu, ka viņš apdullinājis Pedro. Montserrata padzen Favjolu, bet šī nekur neiet un saka, ka māja nepieder Montserratai. Pedro ir atguvies un piedraud, ka iesūdzēs Alehandro tiesā, kā arī nosolās atrast Nadju un Viktoru.

Ceturtdiena, 16. februāris

113. sērija

Grasjela stāsta tiesnesim, ka Anselmo viņai draudējis un nav ļāvis vest Benhaminu uz slimnīcu. Alehandro izliek Favjolu no mājas, tāpēc viņa dodas pie savas krustmātes. Cietumā Hosē Luiss tiek piekauts. Adolfo vēlas bēgt uz Brazīliju, taču viņu pārtver Esekjels un aizved pie Pedro. Marija pasaka Hosē Luisam, ka Pedro izsludinājis atlīdzību par Montserratas dzīvību. Hosē Luiss piekukuļo cietumsargu, lai varētu vienu dienu izkļūt no cietuma.

Piektdiena, 17. februāris

114. sērija

Alehandro neiztur Pedro apmelošanu un iesit viņam pa seju turpat tiesneša kabinetā. Saprazdams, ka viņu atkal arestēs, Alehandro nolemj bēgt kopā ar Viktoru un Nadju. Hosē Luiss brīdina Alehandro un dodas uz Montserratas māju, taču nepagūst novērst nelaimi. Montserrata tiek sašauta. Pedro piezvana uz saimniecību, kur slēpjas Viktors un Nadja, un pasaka, ka pie viņiem dodas policija.


 

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

«Plosītās sirdis» 193. - 197. sērija

Plosītās sirdis
Anotācija

«Plosītās sirdis» 188. - 192. sērija

Plosītās sirdis
Anotācija

«Plosītās sirdis» 183. - 187. sērija

Plosītās sirdis
Anotācija

«Plosītās sirdis» 178. - 182. sērija

Plosītās sirdis
Anotācija

«Plosītās sirdis» 173. - 177. sērija

Plosītās sirdis