• Sestdiena, 2020. gada 29. februāris
  • Vārda diena:
  • Rīgā +2.7°C, DA vējš 2.2m/s, 752mm Hg, 81%
LSM Bērnistaba

TV JAUNUMS! Portugāļu seriāls. «Mana vienīgā». 1. - 2. sērija

Mana vienīgā

Jaunības ideālu pārņemtais Luišs, noslēdzis studijas Lisabonā, visiem par pārsteigumu nepakļaujas vecāku spiedienam un atsakās no karjeras ģimenes būvuzņēmumā. Drauga mudināts, viņš nolemj pārcelties uz Angolu un sākt jaunu dzīvi tur. . Āfrikas pasakainā daba viņu apbur uzreiz, tāpat kā skaistā meitene no Luandas – Mara. Taču Luiša un Maras mīlestība atduras pret neskaitāmiem šķēršļiem. Vecāku nosodījums, sabiedrības aizspriedumi un nelabvēļu intrigas draud iznīcināt viņu cerības būt laimīgiem kopā.

Ceturtdiena, 13. februāris

1. sērija

Luišs saņem maģistra diplomu, un, pakļaujoties tēva Žorža gribai, mēģina sākt darbu ģimenes būvuzņēmumā. Taču, izdzirdot, ka viņa draugs inženieris Pedru ir atlaists no darba, lai atbrīvotos vieta šefa dēlam, Luišs sadumpojas pret tēvu un nolemj doties uz Angolu. Nejauši iepazītais Artūrs palīdz Luišam sameklēt darbu aizsprostā. Taču jau pirmajās dienās Luišs smagi cieš eksplozijas laikā.

Piektdiena, 14. februāris

2. sērija

Pēc eksplozijas ievainotais Luišs tiek nogādāts kādā lauku slimnīcā Angolā, kur sastop simpātisko medicīnas māsu Maru, kas pašaizliedzīgi rūpējas par viņu. Tikmēr Maras tēvs Norbertu ir noraizējies par meitas prioritātēm. Viņaprāt, Marai būtu vairāk jādomā par gaidāmajām kāzām ar Artūru, kurš tikko atgriezies no studijām Portugālē. Starp Luišu un Maru pamazām uzplaukst jūtas, bet romantiku izjauc Pilāras pēkšņā ierašanās.

A Unica Mulher

Režisors: Antoniu Boržešs Korreja

Scenārijs: Marija Žuāu Mira

Producents:  Žuzē Retrē

Galvenajās lomās: Ana Sofija Martinša, Lorensu Ortigāns, Alešandra Lenkaštre, Žuzē Vallenšteins, Rita Pereira un Anželu Torrešs

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Mana vienīgā. Portugāļu seriāls. 11. sērija

Mana vienīgā

Mana vienīgā. Portugāļu seriāls. 10. sērija

Mana vienīgā

Mana vienīgā 9. sērija

Mana vienīgā

Mana vienīgā 8. sērija

Mana vienīgā