Pirmdiena, 13.marts

11. sērija

Viņa pēdējā svētdiena

Veco ļaužu mītnē šķietami sadzīviskā negadījumā iet bojā kāds vecs un kašķīgs vīrs. Pansionāta iemītnieki ir naski palīgi izmeklēšanas procesā, diemžēl viņu liecības ir juceklīgas un savstarpēji izslēdzošas. Tādēļ šajā lietā daudz lielāks uzsvars tiek likts uz lietiskajiem pierādījumiem, kuru analizēšanā līdz ar ekspertu komandu liela nozīme ir arī Reksim un viņa asajai ožai.

Otrdiena, 14.marts

12. sērija

E-pasts no slepkavas

Izmeklētāju komanda saņem ziņu, ka pilsētas centrā liecinieka acu priekšā ir nolaupīta kāda jauna sieviete. Nozagtā automašīna, ar kuru viņa tika aizvesta, drīz vien tiek atrasta turpat, no kurienes paņemta. Savādo situāciju vēl vairāk sarežģī e-pasts no slepkavas, kas, izrādās, šo visu uztver kā spēli ar policiju, jo uzskata sevi par ideālo slepkavu. Tomēr Reksis pierādīs, ka pasaulē nav nekļūdīgu cilvēku, un arī šis noziedznieks nav izņēmums.

Trešdiena, 15.marts

13. sērija

Vīrietis bez atmiņas

Doktors Grāfs kļūst par liecinieku slepkavības mēģinājumam, kā dēļ cietušais iegūst smagus atmiņas traucējumus. Lai arī izmeklētājiem drīz izdodas noskaidrot viņa identitāti, tikai viņš pats varētu paskaidrot policijai, kāpēc ir kļuvis par slepkavu mērķi, – ja vien to atcerētos. Par laimi, Reksis ir gatavs kļūt par palīgu terapijā, kas palīdzēs cietušajam atgūt savu atmiņu un izmeklētājiem – atšķetināt noziegumu.

Ceturtdiena, 16.marts

14. sērija

Beidzot nezvērs ir miris

Jirgenam Cartmanim ir nelāga diena – strīds ar meitas draugu, ko nomaina daudz nopietnāks konflikts ar biznesa partneri, bet tam seko zvans no izspiedēja un tikšanās parkā. Tomēr visam punktu pieliek lode. Izmeklētājiem ir daudz informācijas, kas ved visos virzienos, tikai kurš no tiem ir īstais? Izrādās, ka noslēpuma atslēga glabājas nogalinātā vīrieša ģimenē, un jau atkal Reksim visātrāk izdodas iegūt iesaistīto cilvēku uzticību, kas ļauj izmeklētāju komandai atrisināt slepkavības mīklu.

Piektdiena, 17.marts

15. (nosl.) sērija

Dopings

Starp amatieru hokeja komandas spēlētājiem Gebaueru un Fuksu izceļas strīds. Nākamajā dienā Fukss tiek atrasts miris izgāztuvē. Grāfs var noteikt, ka upuris ir miris, krītot no liela augstuma, bet ka tā nav pašnāvība. Iztaujājot hokeja komandu, atklājas aizdomīgi notikumi – iepriekšējais treneris Kalinovskis, kurš tika padzīts dopinga darījumu dēļ, ir pazudis bez pēdām, tāpat kā viņa asistents Štefeks. Tikai vēlāk izgāztuvē tiek atrasts arī Fuksa slepkavības ierocis, uz kura ir skaidri izteikti Kalinovska pirkstu nospiedumi. Taču kaut kas ar šiem nospiedumiem nav kārtībā.

12+