Latvijas čempionāta fināla trešā spēle. RTU/"Robežsardze" - "Jēkabpils Lūši"

Šovakar trešā finālspēle cīņā par Latvijas čempionu titulu volejbolā vīriešiem. RTU Robežsardze savā laukumā pret Jēkabpils Lūšiem.

Iepriekšējās divas finālspēles, kas beidzās piecos setos, solīja arī trešajā mačā bezkompromisa sīvu dueli. Pirmais sets to lielā mērā apstiprināja. Sākumā nelielā vadībā bija rīdzinieki, bet seta vidū ar labām servēm jēkabpilieši viņus panāca un paši izvirzījās vadībā. Savu pārsvaru «Lūši» noturēja un uzvarēja setu ar 25-21. Otrais sets sākās ļoti līdzvērtīgi. Tomēr pamazām iezīmējās RTU pārākums uzbrukumā. Kamēr jēkabpilieši meklēja pazaudēto uzbrukuma «tēmekli», «Robežsardzes» volejbolisti viegli noveda setu līdz uzvarai 25-17. Trešais sets lielā mērā bija iepriekšējā kopija, tikai ar piebildi, ka komandas apmainījās lomām-«Lūši» revanšējās mājiniekiem ar tādu pat rezultātu un pa setiem nonāca vadībā ar 2-1. Ceturtajā setā nekas būtiski nemainījās, joprojām labāk spēlēja jēkabpilieši. Seta vidū viņi ieguva būtisku pārsvaru 18-11. Likās, kas viss ir beidzies. Tomēr rīdzinieki nepadevās. Ar zināmām pūlēm viesi tomēr vadību noturēja un uzvarēta setu ar 25-21. Sērijā viņi priekšā ar 2-1. Nākamā spēle rīt Jēkabpilī var kļūt par pēdējo.