• Ceturtdiena, 2021. gada 29. jūlijs
  • Vārda diena: Vidmants, Edmunds, Edžus
  • Rīgā mākoņains, +25 °C, DR vējš, 3m/s
LSM Bērnistaba

V.I.P. 13. maijs. Rīgas Doma Kora skolas audzēkņu vecāku un pedagogu pirmais pusfināls

V.I.P.

Tiekamies ziedonī un dziedonī - tā varētu teikt par  nākamo maija trīs spēļu ciklu, kurā piedalīsies  Rīgas Doma Kora skolas audzēkņi , talantīgi un gudri erudīti, šādā veidā atzīmējot skolas 25 gadu jubileju. Skolas audzēkņi gan būs līdzjutēju lomās, jo uz Uģa Joksta jautājumiem atbildēs skolas pedagogi, absolventi un vecāki.

Lūk, pirmajā duelī piedalīsies pedagogi ( kapteinis Jurģis Cābulis) un audzēkņu  tētu komanda ( kapteinis Jānis Kumsārs). Spēles notiks  ierastajā «VIP» spraigi draudzīgajā gaisotnē, tikai šoreiz pirms starta katram dalībniekam  būs jādzied izlozēta tautasdziesma vai jānospēlē tā ar mūzikas izstrumentu.

Dalībnieki:

Jurģis Cābulis, komandas kapteinis. Kordiriģents un Rīgas Doma kora skolas diriģēšanas nodaļas vadītājs. Skolas patriots 20 gadus-kopš brīža, kad sāka mācīties 1.klasē. Vienmēr  lepns par savām saknēm! Brīvbrīžos aizraujas ar prāta asināšanu-  pārliecināts, ka tādā kompānijā spēle nevar neizdoties.

Aira Birziņa, kordiriģente un diriģēšanas pedagoģe, Doma skolā  jau 19 gadus vada Rīgas Doma meiteņu kori. Šis Airai ir risks, jo  prāta spēlē pirmo reizi un auditorija lielāka nekā Dziesmusvētku kopkoris!

Indriķis Veitners, sadarbība ar Doma skolu kopš 2003 gada, kad, pateicoties Jāņa Ērenštreita atbalstam, tika dibināta  Latvijā pirmā džeza skola. Kopš tā brīža Doma skola kļuvusi  kā otrās mājas! Prāta spēlēs pēdējo reizi piedalījies saulainajā 1993 gadā. Toreiz gājis dikti jautri - cer, ka tā būs arī šoreiz!


Jānis Kumsārs, komandas kapteinis, Domskolu apmeklē jau astoņus gadus un pēdējos četrus to dara divtik sparīgi. Savu izvēli par labu šai skolai pamato ar faktu, ka tā ir vecākiem visdraudzīgākā mācību iestāde. Ikdienu pavada strādājot savā advokātu praksē, ir vīna entuziasts.

Gundars Rēders, tētis diviem audzēkņiem: Jēkabam un Gustavam. Ļoti senos laikos dziedājis Emīla Dārziņa speciālās mūzikas vidusskolas zēnu korī, ko vadīja Doma skolas  dibinātājs Jānis Ērenštreits. Tagad dzied pie moto vai auto stūres un vēl , kad šīs mājas- Latvijas Televīzijas, kolēģi palūdz!

Daniels Pavļuts, tētis, sirdī mūziķis, strādā par politiķi.  Daudzus gadus sapņojis par piedalīšanos spēlē VIP, nu nevarējis iedomāties, ka iespēju izgādās  abi foršie dēli, kuri mācās Doma skolā! Sveic visu Rīgas Doma skolas saimi jubilejā un tic, ka kopā ar «rozīšiem», «horeogrāfiem» un «dārziņiešiem» Nacionālo Mākslu vidusskola taps par labāko skolu Latvijā!

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

V.I.P. 5. jūlijs. Fināls

V.I.P.

V.I.P. 28. jūnijs. Otrais pusfināls 1

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 5. jūlijs. Fināls 1

V.I.P.

V.I.P. 21. jūnijs. Pirmais pusfināls 2

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 28. jūnijs. Otrais pusfināls

V.I.P.